DODAJ

Showroom biurowca Astoria już otwarty!

Biura / Warszawa
Showroom biurowca Astoria już
Kajtman
2016-04-28 13:16:53
W powstającym w ścisłym centrum Warszawy budynku Astoria Premium Offices otwarto biuro pokazowe. Na powierzchni liczącej blisko 450 mkw. można zobaczyć nowoczesne aranżacje wnętrza biurowca.

Na powierzchni blisko 450 m2 nowootwartego showroomu w budynku Astoria Premium Offices można obejrzeć różnorodne przestrzenie biurowe, które łączą ponadczasowy styl z nowoczesnym komfortem. Wśród kilkunastu pomieszczeń pokazowych zaaranżowano m.in. recepcję, klasyczne gabinety zarządu, otwarte przestrzenie typu open space, sale konferencyjne oraz kuchnię. Wszystkie wnętrza zwracają uwagę dbałością o detale oraz najwyższą jakością materiałów wykończeniowych. Uwagę przykuwają również floramy z roślinnością nawiązujące do zielonych tarasów znajdujących się na ostatnich kondygnacjach budynku.

Funkcjonalny design wnętrz Astorii uzupełniają liczne, inteligentne rozwiązania zastosowane w budynku, które poza właściwościami proekologicznymi, podnoszą komfort użytkowania biur przez najemców. Są to m.in. system sterowania oświetleniem wewnętrznym DALI, systemy optymalizujące zużycie wody, sterowane automatycznie zewnętrzne żaluzje, fasada o podwyższonych właściwościach termicznych, czy wreszcie technologia stropów termoaktywnych (Concrete Core Tempering), która posiada znacznie niższe parametry zużycia energii oraz gwarantuje dużo wyższy komfort pracy niż standardowe systemy klimatyzacji i ogrzewania.

Astoria Premium Offices jest inwestycją realizowaną przez Strabag Real Estate GmbH – międzynarodowego dewelopera
z siedzibą w Niemczech. Biurowiec klasy A wyróżnia unikalna lokalizacja. Położenie przy ul. Przeskok 2 u zbiegu ulic Złotej i Zgody to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy, gdzie biznesowe centrum łączy się z reprezentacyjną częścią miasta.

Budynek oferuje blisko 16.800 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej oraz 1.400 mkw. powierzchni handlowej wraz z podziemnym garażem do dyspozycji przyszłych najemców. Poza prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta, Astoria kusi doskonałą infrastrukturą komunikacyjną, w tym bliską odległością od stacji metra Centrum i Świętokrzyska, licznych autobusów i SKM.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Strabag Sp. z o.o. Zakończenie prac i oddanie obiektu do użytku zaplanowano latem tego roku.