DODAJ

Solec Residence zakończył ważny etap budowy

Mieszkania i domy / Warszawa
Solec Residence zakończył ważny
Kajtman
2016-10-11 12:23:01
11 października w stołecznym wielofunkcyjnym budynku apartamentowym Solec Residence przy ul. Solec 18/20 spotykają się najważniejsze środowiska związane z tą inwestycją. Z inwestycją interesującą na mapie Warszawy i tak komentowaną np. przez renomowaną pracownię architektoniczną Decoroom współpracującą z Sawą Apartments. – Solec Residence stanowi pierwszą trójkę najbardziej ekskluzywnych stołecznych apartamentowców. Gdzie, jak nie w nim realizować wszelkie najnowsze trendy designerskie? Nasi architekci rokrocznie obserwują je na najbardziej prestiżowej imprezie wystawienniczej w tym zakresie, jaką są mediolańskie targi Salone del Mobile Milano – mówi szef pracowni Jakub Bartos.

Powyższe słowa wpisują się w ideę wydarzenia, jakie będzie miało miejsce dzisiaj. W jego trakcie z inwestorem i wieloma firmami spotkają się nabywcy apartamentów, biur i lokali handlowo-usługowych w tym obiekcie, jak również osoby zainteresowane ostatnimi lokalami mieszkalnymi i innymi. Okazją do spotkania jest osiągnięcie przez Solec Residence stanu surowego zamkniętego.

Tym razem najnowsze trendy designu i architektury wnętrz zaprezentują pracownie Anicar i Optim Group, natomiast stylowe podłogi pokaże firma Floor 4 Future. Istotną częścią spotkania będą konsultacje finansowe, które poprowadzi renomowana firma Notus Doradcy Finansowi. Będzie można porozmawiać z nią o wszelkich aspektach nabywania, najmu lub leasingu lokali użytkowych w Solcu Residence. Nabywcy i inni użytkownicy biur będą także mogli zapoznać się z ofertą bezpłatnego użytkowania przez nich samochodów elektrycznych, jakie zapewni inwestor tego obiektu. Osoby pracujące w biurach Solca Residence będą jedynie pokrywały koszty ładowania akumulatorów tych pojazdów, zaś stacja ładowania będzie na miejscu.

Integrowanie podczas tego typu imprez środowisk naszych klientów oraz wszelkich środowisk zawodowych związanych z inwestycjami Sawy Apartments jest najważniejszym elementem naszej współpracy z klientami. Słyszę nieraz od architektów wnętrz i firm branży wnętrzarskiej, że nigdy nie widzieli w Polsce dewelopera, który tak szeroko dałby szansę na wzajemne poznanie się tych dwóch współzależnych od siebie środowisk – naszych klientów oraz wszystkich podmiotów obsługujących ich od strony finansowej i architektonicznej. Właśnie podczas takich imprez, jak z 11 października, wszyscy mogą się wzajemnie poznać i porozmawiać o swoich potrzebach i ofertach. Takie relacje między tym dwoma środowiskami stanowią olbrzymią wartość Sawy Apartments – komentuje wtorkowe wydarzenie prezes Sawy Marian Okręglicki.

„Perła w koronie” sprzedana
Po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego biegną już dalsze prace wykończeniowe. Budynki A i B mają całkowicie ukończone elewacje z wapienia, obecnie zaś zaawansowane są prace na dominancie (budynek C), gdzie kładziona jest elewacja z granitu.

Niedawno sprzedany został największy penthouse Solca Residence – trzypoziomowy apartament o powierzchni 253 m² w budynku C. Ze względu na swój unikatowy charakter był on potocznie zwany „perłą w koronie” całej inwestycji przy ulicy Solec 18/20.

Sawa Apartments sp. z o.o. działa w kraju od roku 2002. Do chwili obecnej na terenie całej Polski firma zrealizowała wiele inwestycji mieszkaniowych w najbardziej prestiżowych dzielnicach stolicy i innych aglomeracji miejskich. O uniwersalizmie i dużym doświadczeniu firmy świadczy to, iż zajmuje się zarówno architekturą najnowocześniejszą, jak również rewitalizacją obiektów historycznych. Działalność firmy koncentruje się nie tylko na realizacji inwestycji deweloperskich. Spółka wspiera także swoich klientów w pozyskiwaniu finansowania i w aranżacji apartamentów. Bieżący serwis informacyjny o Solcu Residence dostępny jest także na Facebooku i Twitterze.