DODAJ

Trzeci etap osiedla Kolska od Nowa zakończony. W ostatnim etapie powstanie niemal 600 mieszkań

Mieszkania i domy / Warszawa
Trzeci etap osiedla Kolska
Kajtman
2017-09-12 11:57:59
23 sierpnia Matexi Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku realizowanego w III etapie inwestycji Kolska od Nowa, w ramach którego powstało 129 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Deweloper rozpoczął już proces wydawania mieszkań klientom i planuje zakończyć go wczesną jesienią. Za generalne wykonawstwo terminowo zakończonych prac, tak jak w przypadku poprzednich etapów,  odpowiedzialna była grupa CFE. W ofercie Matexi Polska znajduje się aktualnie czwarty, ostatni etap osiedla w ramach którego do oferty trafiło 156 mieszkań, zakończenie jego budowy planowane jest na ostatni kwartał 2018 roku.

W założeniu projekt Kolska od Nowa to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg sieci osiedlowej sieci WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer.

Kolska od Nowa to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem(stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą Fabryką koronek  mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński włącznie. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Źródło: materiały prasowe