Kraków: Atal rozbudowuje Aleję Pokoju. To już prawie 400 mieszkań źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Atal rozbudowuje Aleję Pokoju. To już prawie 400 mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Pierwszy etap obejmujący ponad 200 lokali jest już zakończony. Teraz ogólnopolski deweloper z Cieszyna realizuje dwa kolejne. Na ten wprowadzony właśnie do sprzedaży składa się dwusegmentowy budynek wielorodzinny ze 148 mieszkaniami o metrażach do blisko 106 metrów kwadratowych.
Atal S.A. wprowadził w tym miesiącu do swojej oferty trzeci etap osiedla powstającego przy al. Pokoju 81-83 w krakowskich Czyżynach. Ceny zaczynają się od 7 600 zł/mkw. Budowa rozpoczęta w tym kwartale potrwa do IV kw. 2021 roku, a lokale trafią do użytku w I kw. 2022 r. Projekt przygotowała pracownia Ar-De Studio Adam Kozik z Krakowa.

Lokale przekraczające 100 metrów

Trzeci etap Alei Pokoju to dwusegmentowy, pięciopiętrowy budynek wielorodzinny. Mieści się w nim 148 mieszkań o metrażach 32,87-105,85 mkw. – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony.
Mieszkańcy skorzystają ze 184 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, 13 wydzielonych na terenie inwestycji, a także dwóch stanowisk dla jednośladów. Ponadto Atal zaplanował 112 komórek lokatorskich, wózkownie oraz rowerownie.
Nowoczesna architektura, kompaktowe metraże i funkcjonalne układy mieszkań oraz lokalizacja blisko głównych szlaków komunikacyjnych sprawiają, że Atal Aleja Pokoju jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Krakowie zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania w nieruchomość – przekonuje deweloper.
materiały inwestora

202 mieszkania gotowe, ponad sto w budowie

REKLAMA
Pierwszy etap osiedla trafił do użytku w tym kwartale. Obejmuje cztery budynki wielorodzinne z 202 mieszkaniami o powierzchniach 36,48-89,81 mkw. i 10 lokalami usługowymi (54,02-97,15 mkw.). Mieszkańcy mają do dyspozycji 166 komórek lokatorskich, 263 miejsca parkingowe podziemne i 9 naziemnych.
W drugiej fazie Atal realizuje od ubiegłego kwartału dwa obiekty, które trafią do użytku w IV kw. 2021 roku. Znajdą się w nich 124 mieszkania o metrażach 32,76-111,3 mkw. Deweloper przewidział 34 komórki lokatorskie, 150 stanowisk dla samochodów w garażu i 15 na zewnątrz, a także dwa lokale usługowe.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.
fot. Damian Daraż

Dwa tysiące mieszkań od Develii

Swoje osiedle w Czyżynach rozbudowuje też inny ogólnopolski deweloper, Develia S.A. (wcześniej LC Corp S.A.). W ubiegłym miesiącu donosiliśmy, że ruszył ze sprzedażą kolejnego etapu Centralnej Park. Chciał zrealizować w sumie niemal 800 mieszkań, a tymczasem inwestycje obejmie niemal dwa tysiące lokali.
fot. Damian Daraż
Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA