DODAJ

Tulipan House wynajęty w 100%

Warszawa
Tulipan House wynajęty w
Kajtman
2012-12-18 13:07:09

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, podpisał kilka umów najmu w Tulipan House, dzięki czemu budynek jest w 100% wynajęty.


 


W maju 2012, Savills został  wybrany przez Commerz Real Investmentgesellschaft jako wyłączny agent Tulipan House. Od tego czasu podpisał w sumie 3954 m² powierzchni biurowej i handlowej w budynku. Savills pozyskał nowego najemcę na wolne 1302 m² powierzchni biurowej, jak również wynegocjował przedłużenie umowy najmu z dwoma dotychczasowymi najemcami.


 


“Dzięki swojej niespotykanej architekturze i wysokiej jakości wykończeniu, Tulipan House cieszy się dużą popularnością wśród najemców. Jesteśmy przekonani, że Tulipan House będzie przyciągać firmy zdecydowane ulokować swoje biuro na Mokotowie.” – dodaje Sebastian Świstak z działu powierzchni biurowych Savills.


 


Amgen, międzynarodowa firma biofarmaceutyczna z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zajmie 1302 m² i wprowadzi się w lutym 2013 roku. Dwie transakcje przedłużenia najmu zostały podpisane z firmą Teleperformance, światowym liderem w usługach call-center (1237 m²), oraz Media5, brokererem mediowym, producentem Polcast Television i nadawcą programów telewizyjnych Tele5, Polonia1, Water Planet, Novela tv (1151 m²).


 


Dodatkowo, Savills wprowadził do budynku nowego operatora kantyny – Office Bistro Group, którego właścicielem jest Witold Serdakowski. Kantyna zajmie 264 m² na parterze.


 


Tulipan House ma 17 895 m² łącznej powierzchni najmu i jest zlokalizowany w sercu Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej 50, 5 minut od jednego z największych centrów handlowych – Galerii Mokotów.