DODAJ

Unidevelopment S.A. otrzymała pozwolenie na użytkowanie Osiedla Lykke

Mieszkania i domy / Warszawa
Unidevelopment S.A. otrzymała pozwolenie
Kajtman
2014-12-08 16:07:15

Spółka Unidevelopment S.A. zakończyła prace budowlane na terenie osiedla Lykke na warszawskiej Białołęce i otrzymała prawomocne pozwolenie na jego użytkowanie. Deweloper rozpoczął już przekazywanie kluczy klientom. W ofercie pozostało około 40% lokali. Wszystkie spełniają kryteria programu MdM.


 


Osiedle Lykke powstało na warszawskiej Białołęce, przy ul. Berensona 55. Łącznie w dziewięciu dwupiętrowych budynkach deweloper wybudował 165 mieszkań o powierzchni od 33 do ponad 80 m2. Lokale oferowane są w cenach 6.126 - 6.425 zł za m2. Część z nich posiada antresole, które dają wiele możliwości dodatkowego zagospodarowania przestrzeni, pozwalając stworzyć praktyczne wnętrze o wyjątkowym charakterze.


 


– „Pomysł na aranżację antresol zależy przede wszystkim od potrzeb i upodobań klientów. Można tam urządzić dodatkowy pokój, miejsce do pracy, bibliotekę czy salon telewizyjny. Przykładem jak ciekawie wykorzystać tę przestrzeń, jest nasze mieszkanie pokazowe. Chcemy nim zainspirować klientów do własnych poszukiwań” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment S.A.


 


Spółka wspiera również swoich klientów w aranżacji wnętrz, oferując im pakiety wykończeniowe w trzech standardach. Lokal pokazowy, który powstał w dwupokojowym mieszkaniu z dodatkową powierzchnią na antresoli, jest wykończony wg jednego z nich – „programu niebieskiego”.


 


Części wspólne dla aktywnych


Na terenie inwestycji realizowane będą jeszcze prace przy zagospodarowaniu obszernych powierzchni wspólnych, które zajmują około 50% całego osiedla. Ich przygotowanie będzie miało bardzo duży wpływ na końcowy efekt i wyjątkowy charakter Lykke. Inwestycja powstała z myślą o klientach, lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Do dyspozycji lokatorów będą więc urządzenia do outdoor fitness, mini boiska do piłki nożnej i koszykówki, stoły do gry w szachy oraz 2 place zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku. Na terenie osiedla powstanie też specjalny, ogrodzony wybieg dla psów.


 


– „Coraz więcej osób wybiera aktywny tryb życia i przy zakupie mieszkania zwraca uwagę na możliwość spełniania swoich sportowych pasji w pobliżu domu. Dzięki zagospodarowaniu części wspólnych inwestycji oraz terenom rekreacyjnym znajdującym się w okolicy osiedla, Lykke przyciąga klientów, dla których te elementy mają duże znaczenie” – mówi Ewa Przeździecka.


 


Okolice osiedla Lykke zachęcają również do aktywnego spędzania wolnego czasu. W jego bezpośrednim otoczeniu panuje kameralna atmosfera, która pozwala na co dzień zrelaksować się na świeżym powietrzu. Mieszkańcy mają tu wiele możliwości do rekreacji, m.in. dzięki znajdującym się niedaleko atrakcyjnym terenom nad Zalewem Zegrzyńskim, czy też pobliskim lasom, które idealnie nadają się na jogging, dłuższy spacer z dziećmi lub rowerową przejażdżkę.


 


W niedużej odległości od osiedla Lykke znajdują się również niezbędne elementy infrastruktury potrzebne do wygodnego życia dla każdej aktywnej osoby. Mieszkańcy mogą wybrać się do kina, biblioteki, restauracji czy też zakupy w galerii handlowej.