Osiedle Lykke – premiera inwestycji Unidevelopment

Osiedle Lykke – premiera inwestycji Unidevelopment

Warszawa
plazmodeusz
plazmodeusz
REKLAMA

Lykke to nowe osiedle, które firma Unidevelopment oficjalnie zaprezentuje w dniach 3-4 marca na Targach Nowy DOM nowe MIESZKANIE 2012 na warszawskim Torwarze. Nazwa inwestycji zaczerpnięta została z języka norweskiego. Oznacza szczęście i nawiązuje do skandynawskiego charakteru kompleksu 9 nowych budynków, które powstaną na warszawskiej Białołęce.

 

Począwszy od 3 marca 2012 r. klienci będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą mieszkań na osiedlu Lykke. W inwestycji powstanie 165 lokali o powierzchni od 33 do ponad 80 mkw. Każde z nich będzie posiadało wygodny taras lub loggię oraz wyjątkowo duże okna, sięgające od podłogi niemal po sam sufit. W mieszkaniach na drugim piętrze powstaną antresole. Budynki nawiązują do stylu typowego dla północnej części Europy. Wizualnie będą wyróżniały się lekką, prostą formą. Kameralne obiekty i architektura ich otoczenia będzie dopasowana również do charakteru okolicy, gdzie obecnie dominują domy jednorodzinne. Osiedle zostało zaprojektowane przez firmę projektową AKCENT Sp. z o.o.

 

„Wyróżnikiem naszego osiedla będzie przede wszystkim komfort mieszkania. Pomieszczenia będą przestronne i jasne. Dwupiętrowe budynki, pomimo kameralnego charakteru, zostaną wyposażone w windę. Na terenie inwestycji mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji m.in. 2 place zabaw, ogródki, trawniki i szerokie alejki z ławkami.” – mówi Ewa Przeździecka, Kierownik Marketingu w Unidevelopment Sp. z o.o.

 

Zabudowa nowego osiedla przy ulicy Berensona zajmie nie więcej niż 50% terenu inwestycji należącego do Unidevelopment. Dzięki temu pomiędzy budynkami powstanie duża przestrzeń umożliwiająca mieszkańcom odpoczynek po pracy i spędzanie wolnego czasu wraz z dziećmi. Cały kompleks zostanie ogrodzony. Na osiedlu  planowane są również naziemne miejsca postojowe.

REKLAMA

 

Mieszkania w nowej inwestycji będą oferowane w średniej cenie ok. 6,5 tys. za mkw. Unidevelopment zamierza rozpocząć realizację osiedla w II kwartale tego roku. Obecnie deweloper jest w trakcie procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Osoby zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu Lykke mogą zapoznać się z ofertą Unidevelopment podczas nadchodzących targów mieszkaniowych w dniach 3-4 marca na warszawskim Torwarze, jak i w biurze sprzedaży Unidevelopment przy ul. Rakowieckiej 30 w Warszawie. Podpisanie umowy rezerwacyjnej na wybrane mieszkanie będzie możliwe od 3 marca.

 

Osiedle Lykke przy ulicy Berensona będzie zlokalizowane w najbardziej zielonym zakątku Białołęki. Choć okolica ta wciąż intensywnie się rozwija, to już teraz zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do infrastruktury niezbędnej dla rodzin z dziećmi. W pobliżu Lykke znajduje się m.in. szkoła podstawowa, a w promieniu 2 km od inwestycji działa 12 przedszkoli. W okolicy znajdują się również sklepy osiedlowe, a w dalszym sąsiedztwie centra handlowe, urzędy i placówki medyczne.

 

Źródło: Unidevelopment Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA