DODAJ

Wakacyjne promocje na gotowe mieszkania

wielkopolskie
Wakacyjne promocje na gotowe
2016-08-19 13:33:36
Największe zainteresowanie rynkiem nieruchomości odnotowuje się wiosną i jesienią. Natomiast lato to czas największych promocji deweloperskich. Nabycie mieszkania w okresie wakacyjnym wiąże się ze sporymi oszczędnościami.

Wakacyjną promocję zaproponowała spółka Linea, która przygotowała rabat na gotowe mieszkania typu Forma na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu oraz na mieszkania w inwestycji Villa w Dopiewcu i Murowanej Goślinie. Nieruchomości w obu inwestycjach są gotowe do zamieszkania. Pierwszy typ – Forma to dwupoziomowe mieszkania, zaprojektowane w zabudowie szeregowej. W ramach jednego budynku znajdują się tylko cztery mieszkania o powierzchniach od 69,51 do 73,90 m2. Wszystkie posiadają własne ogrody, które mają powierzchnie od 60 do 240 m2. Ceny promocyjne są zróżnicowane i zależą od powierzchni nieruchomości oraz ogrodu. Najtańsza Forma w promocji kosztuje około 315 tys. zł.

Villa to  trzykondygnacyjny obiekt złożony z dwunastu mieszkań położony w Dąbrówce Leśnej Polanie i Murowanej Goślinie. Promocją objęte są mieszkania 3-pokojowe o powierzchni nieprzekraczającej 55 m2. Ceny promocyjne zaczynają się od około 200 tys. zł.  

Rabat ma ożywić sprzedaż w wakacyjnym okresie. Jeśli ktoś obawia się samodzielnego wykańczania nieruchomości możemy również zaproponować atrakcyjną pakietową ofertę wykończenia nieruchomości „pod klucz” – mówi Adam Wędrychowicz, przedstawiciel spółki Linea.

Czas obu promocji jest ograniczony do końca wakacji.