DODAJ

Znany jest cały projekt osiedla Rodzinny Zakątek

Mieszkania i domy / Błażejewko
Znany jest cały projekt
Kajtman
2015-05-21 12:45:46

Poznański deweloper KM Building przedstawił cały plan na osiedle Rodzinny Zakątek. Docelowo powstanie VI etapów, w ramach których łącznie zostaną wybudowane 234 domy w zabudowie szeregowej. Obecnie prowadzone są prace związane z II i III etapem inwestycji.


 


Rodzinny Zakątek w Bninie to jedna z dwóch obecnie realizowanych budów przez KM Building, który równocześnie rozwija Osiedle Słoneczne w Brodowie. – Staramy się realizować inwestycje, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy pokazać całą koncepcję Rodzinnego Zakątka. Będzie to łącznie ponad 200 domów. Planujemy także obszerny plac zabaw, a także pawilon handlowy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.


 


Obecnie dobiega końca II etap Rodzinnego Zakątka, w ramach którego powstało 31 domów w zabudowie szeregowej. Trwa również budowa III etapu inwestycji. Jak deklaruje deweloper, pierwsze domy w stanie deweloperskim zostaną oddane do końca 2015 r., z kolei całość ma być gotowa w II kwartale 2016 r. W sumie, III etap to 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 68 i 86 mkw. Dom 68 mkw. to koszt 249 tys. zł, natomiast 86 mkw. to 298 tys. zł. Jak deklaruje deweloper, kwoty obowiązują do końca czerwca br. Domy oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Posiadają również balkony i ogródki.


 


Już niedługo, na przełomie III i IV kwartału, ruszy budowa kolejnego, IV etapu Rodzinnego Zakątka. Metraże będą podobne jak te w poprzednich etapach, ceny zostaną przedstawione przez dewelopera na przełomie czerwca i lipca br. Jest to największa część osiedla, w którego skład wejdą aż 72 domy w zabudowie szeregowej. Co jednak istotne, prócz domów, deweloper wybuduje przestronny plac zabaw. W planach IV etapu jest również pawilon handlowy. Pierwsze domy mają zostać oddane z końcem 2016 r.


 


Budowa V i VI etapu Rodzinnego Zakątka przewidziana jest na 2017 r. Będzie to dodatkowe 79 domów w zabudowie szeregowej. Tym samym całe osiedle Rodzinny Zakątek zostanie ukończone, a w jego ramy wejdą 234 domy. Jest to jeden z największych projektów podpoznańskich osiedli.