DODAJ

9 miesięcy pozostało do zakończenia budowy Panoramy Zatorskiej

Mieszkania i domy / Wrocław
9 miesięcy pozostało do
Artivia
2013-02-26 20:25:26

Na ponad 35 proc. określany jest stan zaawansowania budowy Panoramy Zatorskiej, inwestycji firmy Arkop Deweloper, powstającej w pobliżu Centrum Handlowego Korona we Wrocławiu. Budynek wielorodzinny wyposażony w windy, w którym znajdzie się 150 mieszkań, ma być gotowy z końcem listopada tego roku.
Inwestycja znajduje się na etapie budowy trzeciego z czterech pięter. Docelowo u zbiegu ulic Zatorskiej i Jana III Sobieskiego ma powstać budynek z pięcioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną podziemną, która zostanie zaaranżowana na garaż z 166 miejscami postojowymi.


 


- W niektórych mieszkaniach pojawiły się już ścianki działowe, a zaawansowanie budowy określane jest na 36 proc. W kolejnych etapach planujemy zamknięcie stropami 3 oraz 4 piętra, postawienie ścianek działowych oraz pokrycie dachu. Następnie przejdziemy do prac związanych z wykończeniem inwestycji. Termin zakończenia budowy przypada na 30 listopada tego roku – mówi Katarzyna Ścigała, specjalista ds. sprzedaży mieszkań w Arkop Deweloper.


 


Koncepcja Panoramy Zatorskiej zakłada budowę lokali o powierzchni od 32 do 76 m kw. zaprojektowanych tak, aby w maksymalny sposób można było wykorzystać przestrzenie, np. mieszkania 32-38 m kw. będą zaaranżowane w dwóch pokojach, mieszkania ok. 49-52 m kw. – w trzech pokojach. Nie zabraknie również 4-pokojowych lokali.


 


Ponadto nieruchomości zlokalizowane na parterze będą posiadały taras, a usytuowane wyżej balkony/loggie. Oprócz tego do dyspozycji przyszłych mieszkańców Panoramy będą 122 komórki lokatorskie, plac zabaw oraz naziemny parking.


 


- Inwestycja jest zaprojektowana z myślą o osobach niepełnosprawnych. Wydzielono miejsca parkingowe naziemne, jak i w garażu podziemnym przystosowane dla ich potrzeb. Wejścia do klatek będą równe z podłożem, a do windy, prowadzącej do wszystkich pięter oraz garażu podziemnego, będzie można dostać się z poziomu 0 – podkreśla Katarzyna Ścigała.


 


Ceny mieszkań w inwestycji firmy Arkop Deweloper mieszczą się w przedziale od 4700 do 5400 zł za m kw.


 


Zainteresowanie inwestycją wzrosło po wprowadzeniu przez dewelopera dwóch ofert promocyjnych – wybrane mieszkania w cenie 4600 zł za m kw. lub mieszkanie w cenie ofertowej z komórką lub miejscem naziemnym gratis.