DODAJ

Aktywnie przy każdej pogodzie na osiedlu Forma

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Aktywnie przy każdej pogodzie
Mariusz Bartodziej
2017-07-10 10:32:20
Fitness wewnętrzny i zewnętrzny, pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz układy mieszkań sprawdzone przez ponad 13 000 wrocławian. Mieszkańcy osiedla Forma skorzystają z wielu możliwości spędzenia czasu wolnego i świetnej lokalizacji.

Przy ulicy Kamieńskiego właśnie ruszyła budowa kolejnego osiedla społecznego, których Archicom ma już na koncie kilka. Pierwsi mieszkańcy będą mogli cieszyć się jego zaletami już w IV kwartale 2018 roku. Z pierwszej puli dostępnych jest jeszcze tylko 87 lokali, ale już niedługo do sprzedaży zostanie wprowadzony nowy etap osiedla.

Komfort przede wszystkim

Dzięki sprawdzonym układom mieszkań, ich nowi właściciele będą mieli pewność, że zdołają urządzić je według własnych preferencji. Lokale są dostępne w wariantach 2-, 3- i 4-pokojowych. Stąd komfortowo mogą się w nich poczuć zarówno single, jak i małżeństwa z dziećmi. Zwłaszcza że osiedle zakłada możliwość rządowej dopłaty do mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Aneks kuchenny połączony z pokojem stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną cały czas utrzymywać kontakt ze swoimi gośćmi. Jeżeli natomiast ktoś z przyjemnością spędza czas przy gotowaniu, zwłaszcza w ciszy i spokoju, istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni.

Każde mieszkanie posiada także prywatny kącik do relaksu – stanowi go rozległy taras bądź balkon. Miłośnicy natury mogą na nich hodować ulubione rośliny i odpoczywać w ich towarzystwie. Natomiast osoby ceniące sobie popołudniowe drzemki wyposażą się w hamak bądź leżak i, spoglądając na tereny zielone, odetchną po stresującym dniu poza domem.

mat. inwestora


Możliwości rekreacji przy każdej pogodzie

Mieszkańcy Formy będą mogli aktywnie spędzać czas przy każdej pogodzie. Tylko nieliczne osiedla oferują takie możliwości rekreacji. Komfort mieszkania rozszerza się na komfort spędzania wolnego czasu w przypadku różnych upodobań. Osoby przyzwyczajone do muzyki, atmosfery rywalizacji i treningu na sali doskonale odnajdą się w osiedlowym klubie fitness. Jeżeli natomiast ktoś wyjątkowo ceni sobie wysiłek na świeżym powietrzu, na zewnętrznej siłowni zazna go w każdej chwili. Szczególnie istotna pozostaje możliwość wyboru.

Nawet najmłodsi mieszkańcy osiedla rozrywki będą mogli zaznać tuż przy domu. Czeka tam na nich duży plac zabaw z licznym sprzętem. Rodzicie, wraz z sąsiadami, odetchnąć będą mogli na ławeczkach – w miejscach osiedlowej integracji. O bezpieczeństwo zadba ochrona, wspierana przez system monitoringu.

Miłośnicy pieszych wędrówek z pewnością będą częstymi gośćmi w pobliskim Parku Marii Dąbrowskiej. Relaks mieszkańcom zapewni także znajdująca się tuż przy osiedlu sauna, a nawet grota solna.

Na miejscu, z dobrym dojazdem

Mieszkańcy Formy przekonają się, że wszystko, co potrzebne do wygodnego życia, dostępne będzie w pobliżu. Tuż przy domach znajdują się osiedlowe sklepy, a także markety. W świeże pieczywo mieszkańcy będą mogli się codziennie zaopatrywać w pobliskiej piekarni. A jeżeli zechcą zjeść coś gotowego, do dyspozycji mają zarówno osiedlowe bistra, jak i fast foody. Natomiast w razie konieczności zrobienia większych zakupów, samochodem lub pieszo dotrą do niedalekiego centrum handlowego, w którym mieści się m.in. supermarket.

Opiekę zdrowotną niemal na miejscu mają zapewnioną nie tylko mieszkańcy, ale i ich pupile. W razie choroby apteka mieści się przy osiedlu, a niedaleko dalej szpital. O czworonogów natomiast zadba weterynarz.

Forma stanowi doskonałe miejsce do życia dla rodzin nie tylko ze względu na możliwość dopłaty w ramach MdM i przydomowego placu zabaw. W pobliżu znajduje się przedszkole i żłobek, w których wychowawcy zaopiekują się najmłodszymi mieszkańcami pod nieobecność rodziców. Starsze dzieci natomiast będą mogły do gimnazjum chodzić pieszo.

Jeżeli mieszkańcom tylko czegoś zabraknie, szybko uda im się po to dotrzeć. Dzięki bliskości Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, prędko dostaną się nawet na drugą stronę miasta. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy z trzema liniami, a niedaleko dalej pętla tramwajowa "Poświętne", z której dojadą praktycznie w każdy rejon Wrocławia. Fani jednośladów natomiast będą mogli skorzystać ze ścieżek rowerowych.

mat. inwestora


Wybierz swój prezent

W cenie mieszkania już od 5250 zł za metr kwadratowy mieszkańcy otrzymują nie tylko komfortowy lokal, ale dodatkowy prezent. Żeby uczcić zakup swojego "M" i odpocząć, wybierz się z ukochaną osobą na Maderę – jedną z najpiękniejszych portugalskich wysp.

Jeżeli smartfon towarzyszy ci na każdym kroku i cenisz sobie oszczędność, skorzystaj z systemu Smart Dom. Dzięki niemu będziesz sterował oświetleniem, ogrzewaniem oraz wieloma innymi funkcjami w swoim mieszkaniu niezależnie od tego, gdzie będziesz.

Chcesz, żeby twoje mieszkanie było wyjątkowe, ale nie masz na to jeszcze pomysłu? Architekt pomoże ci w zaplanowaniu funkcjonalnego układu i charakterystycznego stylu.

Nowe mieszkanie często oznacza nowe sprzęty, a niekoniecznie czas pozwala ci ich szukać. Dlatego przy zakupie możesz wybrać darmowy telewizor, pralkę, lodówkę lub ekspres ciśnieniowy.
m2
m2
rzut A3 3/0/9/2k 2 pokoje 49,90 m2 parter
zapytaj 369 385,00 zł
rzut A4 1/1/1/2k 2 pokoje 49,80 m2 1 piętro
zapytaj 360 452,00 zł
rzut A4 2/0/3/2k 2 pokoje 49,70 m2 parter
zapytaj 351 131,00 zł
rzut A4 2/1/1/3k 3 pokoje 62,20 m2 1 piętro
zapytaj 437 048,00 zł
rzut A4 2/1/5/2a 2 pokoje 39,20 m2 1 piętro
zapytaj 331 632,00 zł