DODAJ

Austriacki inwestor wybuduje pierwszy apartamentowiec we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
Austriacki inwestor wybuduje pierwszy
Kajtman
2017-09-13 16:07:44
Obecna na rynku europejskim od 2009 roku austriacka spółka deweloperska 6B47 Real Estate Investors AG rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu. Będzie to zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej apartamentowiec Zyndrama.

6B47 to działająca od 2009 roku na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka specjalizująca się w szeroko pojętej działalności deweloperskiej. Firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych. Partnerzy 6B47 działają w ramach Real Estate Club. 6B47 angażuje inwestorów na każdym etapie tworzenia inwestycji – od wstępnych koncepcji aż do zakończenia przedsięwzięcia. Spółka może pochwalić się portfelem inwestycyjnym, który w 2015 roku przekroczył 1 mld euro. Peter Ulm, prezes 6B47 Real Estate Investors otrzymał w ubiegłym roku nagrodę Cezara w kategorii Menadżera Roku austriackiej branży deweloperskiej.

Nazwa firmy odzwierciedla wyznawane przez nią zasady. 6B47 czytamy jako "six before seven", co ściśle wiąże się z symboliką cyfr – 6 symbolizuje decyzję, a 7 działanie. "Decyzja poprzedza działanie" – mówi Mirosław Januszko, dyrektor zarządzający 6B47 Poland.

Każdą inwestycję firma poprzedza dokładną analizą zmian demograficznych, trendów społecznych, wymagań eksploatacyjnych i potencjału ewentualnych nieruchomości. Badania te dają pewność, że realizowane inwestycje będą odpowiadały na dynamicznie zmieniające się wymagania rynkowe.

Wciąż rozrastające się miasta stanowią naturalny grunt dla nowych inwestycji, takich jak powierzchnie mieszkalne, biurowe oraz budynki użyteczności publicznej. Spółka 6B47 stawia na znane sobie lokalizacje, których potrzeby i oczekiwania są jej bliskie. Dzięki temu ich przedsięwzięcia podparte są praktyczną wiedzą o oczekiwaniach i potrzebach miasta oraz jego mieszkańców – twierdzi Krzysztof Jabłoński, prezes firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.

Poza wrocławskim apartamentowcem Zyndrama, 6B47 zaangażowało się również w budowę Silesia Outlet w Gliwicach.

Źródło: materiały prasowe