Uroczyste rozpoczęcie inwestycji Zyndramaźródło: Materiały inwestora

Uroczyste rozpoczęcie inwestycji Zyndrama

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
We wtorek, 26 września odbyła się uroczystość symbolicznego wkopania kamienia węgielnego pod inwestycję Zyndrama. Jest to prestiżowy apartamentowiec, który powstaje na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej.
W kameralnym śniadaniu nad Odrą, w restauracji OK Wine Bar oraz późniejszym spotkaniu na placu budowy liczny udział wzięli nabywcy, inwestor, architekci, generalny wykonawca inwestycji, przedstawiciele banku kredytującego inwestycję oraz dziennikarze. 
Rozpoczęcie budowy apartamentowca Zyndrama we Wrocławiu odzwierciedla wyznawaną przez nas filozofię – rozwój i oferowanie projektów budowlanych najwyższej jakości w lokalizacjach z potencjałem i perspektywami. Oprócz obecności na naszych kluczowych rynkach w Austrii i Niemczech, coraz częściej spoglądamy na Polskę, w której budownictwo w ostatnich latach bardzo prężnie się rozwijało. Zyndrama, apartamentowiec w doskonale położonej lokalizacji Wrocławia, stanowi kolejny przykład luksusowego mieszkalnictwa "Made by 6B47" – powiedział podczas spotkania Peter Ulm, CEO 6B47 Real Estate Investors AG.
Architekt Andrzej Hubka, właściciel APA Hubka, odpowiedzialny za projekt budynku zwrócił uwagę na wysokie wymagania Inwestora na etapie projektowym. Podkreślił, że w projekcie uwzględniono materiały wysokiej jakości czego przykładem może być elewacja wykonana ze spieku kwarcowego. Uwzględnione rozwiązania i materiały umożliwiają stworzenie projektu spójnego z jego otoczeniem o wyróżniającym się standardzie.
REKLAMA
– Apartamentowiec Zyndrama powstaje z najwyższej klasy materiałów. Stanowi to nie tylko gwarancję jakości, ale również estetyki wykonania. Dlatego też apartamenty Zyndrama to idealne miejsce dla osób ceniących jakość przestrzeni, spokój, a jednocześnie korzystających z zalet tętniącego życiem centrum Wrocławia – mówi Mirosław Januszko, dyrektor zarządzający 6B47 Polska.
Pomimo, że prace budowlane dopiero ruszają zainteresowanie apartamentami jest bardzo duże. Niemalże połowa mieszkań znalazła już swoich nabywców – podkreślił w trakcie wtorkowego spotkania Krzysztof Jabłoński z firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.
Uroczystego wkopania kamienia węgielnego na terenie inwestycji dokonali Peter Ulm, prezes zarządu 6B47 Real Estate Investors AG oraz Peter Hartmann, członek zarządu PORR S.A., będącej Generalnym Wykonawcą obiektu. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na październik 2018 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA