Wrocław: Ostatnie apartamenty Zyndrama czekają na swoich mieszkańcówźródło: Materiały inwestora

Wrocław: Ostatnie apartamenty Zyndrama czekają na swoich mieszkańców

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Modna lokalizacja, widok na Odrę, przestronne pokoje oraz funkcjonalny układ mieszkań to jedne z wielu zalet inwestycji Zyndrama od 6B47 Poland. W kameralnym apartamentowcu oddanym już do użytkowania zastosowano butikowy styl – wszystko po to, by miejsce było jeszcze bardziej prestiżowe. Bliskość centrum umożliwia mieszkańcom korzystanie z przywilejów tętniącego energią miasta.
Apartamentowiec Zyndrama zlokalizowany jest na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Zyndrama z Maszkowic 24 – inwestycję dzieli tylko 10 minut drogi do Rynku czy Wyspy Słodowej. Takie położenie umożliwia korzystanie z wszelkich dobrodziejstw życia w mieście, zarówno tych rozrywkowych czy kulturalnych, jak i rekreacyjnych. Jednocześnie pozwoli mieszkańcom odetchnąć od zgiełku miejskiego dzięki bliskiej odległości od Odry. Okolica jest idealna dla aktywnych, można tam nie tylko spacerować czy jeździć na rowerze, ale także uprawiać sporty wodne (od Mariny Topacz dzieli ją tylko 7 minut).
Materiały inwestora
Budynek został zbudowany z myślą o najbardziej wymagających – wizytówką apartamentów są przestronne pokoje dzienne z aneksem kuchennym oraz widokiem na rzekę. Funkcjonalny układ mieszkań pozwala na dostosowanie go do swoich indywidualnych potrzeb, lokale zbudowano tak, by można było usunąć jedną ze ścian, dzięki czemu zyskamy większą, dzienną przestrzeń do życia. Duże okna powodują, że pomieszczenia są doskonale oświetlone. Dopełnieniem jest loggia, w której zastosowano światła LED – będzie to idealne miejsce do spędzenia wieczorów w ciepły, letni wieczór z przyjaciółmi bądź rodziną.
REKLAMA
Niewątpliwą zaletą są również sypialnie – jedna z nich posiada widok na Odrę, pozostałe rozlokowane od strony dziedzińca tworzą intymną strefę prywatności, natomiast te od strony zachodniej połączone są z prywatną łazienką oraz garderobą. Oprócz tego każdy apartament posiada funkcjonalny hall i drugą łazienkę. Jej położenie zostało tak przemyślane, aby było do niej blisko do każdego z pokoi.
Materiały inwestora
Zyndrama to zastosowanie nowoczesnej architektury w połączeniu z elegancją. Gotowa już inwestycja obejmuje 48 mieszkań, każde zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów. Obecnie 6B47 Poland Sp. z o.o. Sp. k. w swojej ofercie posiada ostatnie apartamenty – 4-pokojowe o metrażu 107 i 115 mkw., oraz penthouse z tarasem o metrażu 149 mkw. W garażu podziemnym deweloper zaplanował prócz miejsc postojowych także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.
Niewątpliwą zaletą Zyndrama jest jej butikowy charakter, co daje wrażenie prestiżu i elegancji. Inwestycja sprosta wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających, jest zatem dogodna dla singli, par czy rodzin. Warto zapoznać się z ofertą dewelopera, by znaleźć dla siebie idealne miejsce do życia. Apartamenty można oglądać codziennie po wcześniejszym umówieniu się w biurze sprzedaży Iglicy Nieruchomości.
REKLAMA