DODAJ

Biurowiec Dominikański pozyskał nowego najemcę z branży IT

Biura / Wrocław
Biurowiec Dominikański pozyskał nowego
Orzech
2016-09-27 14:02:06
EPAM  jeden ze światowych liderów w branży oprogramowania ogłosił przenosiny do nowego biura we Wrocławiu. Ponad 100 osób przeniesie się do biurowca Dominikańskiego u zbiegu ulicy Skargi i Oławskiej.

Polski oddział EPAM, mający biura w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu, przekroczył już liczbę 1000 pracowników i zapowiada dalszy dynamiczny rozwój.

Przestrzeń biurowa którą EPAM wynajął w biurowcu Dominikański we Wrocławiu to blisko 1000 m2 przeznaczonych dla ponad 130 pracowników. Oprócz komfortowych stanowisk pracy przewidziano także strefę relaksu i fun room. 

Powodem przenosin firmy z centrum w Rynku do nowej lokalizacji jest rosnąca liczba zespołów we wrocławskim oddziale firmy.

EPAM regularnie otwiera nowe stanowiska dla specjalistów IT, którzy realizują projekty dla międzynarodowych klientów.


O firmie:

EPAM istnieje od 1993 roku. Firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania.

Główną siedzibę EPAM ma w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie firma zatrudnia około 22 tys. informatyków i obsługuje klientów na całym świecie poprzez sieć oddziałów m.in. w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemczech, Szwecji, Holandii, Singapurze, na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, w Kazachstanie, Polsce, Hong Kongu oraz w Australii.

W 2014 roku EPAM znalazł się na trzecim miejscu listy 100 najlepszych małych amerykańskich firm i na pierwszym miejscu spośród firm technologicznych. Zestawienie przygotował wówczas Forbes.