DODAJ

Dzień Otwarty Lokum da Vinci pod znakiem szczęśliwej siódemki

Mieszkania i domy / Wrocław
Dzień Otwarty Lokum da
Kajtman
2013-12-06 12:35:08

7 grudnia, podczas Dnia Otwartego na osiedlu Lokum da Vinci, będzie można obejrzeć gotowe mieszkania i skorzystać z 7 atrakcyjnych promocji cenowych przygotowanych specjalnie na ten dzień. Odwiedzający zapoznają się także z programami gwarantującymi mieszkańcom osiedla specjalne przywileje.Znajdź swoje lokum


Jeden z czołowych wrocławskich deweloperów, firma Lokum Deweloper, zaprasza na Dzień Otwarty Lokum da Vinci, który odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach 10:00 - 15:00. To wyjątkowa okazja, aby 7 grudnia odwiedzić inwestycję i wykorzystać szansę zakupu mieszkania w atrakcyjnej ofercie cenowej. Tego dnia będzie także czynny znajdujący się w pobliżu Placu Dominikańskiego, przy ul. Krawieckiej 1, Salon sprzedaży Lokum Deweloper, gdzie zainteresowani klienci będą mogli podpisać umowę oraz obejrzeć w multimedialnym showroomie filmy 3D prezentujące inwestycje dewelopera.„Wszystkie osoby, które tego dnia odwiedzą naszą inwestycję, będą mogły zapoznać się z ofertą mieszkań i apartamentów oraz skorzystać z pomocy handlowców i doradcy finansowego. Eksperci firmy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące inwestycji, zakupu oraz specjalnych programów dedykowanych klientom Lokum Deweloper, takich jak: Lokum pod klucz, Program Ekspert czy Program rekomendacji mieszkań i domów”
– mówi Eryk Nalberczyński, dyrektor sprzedaży Lokum.Veni – Vidi – Vinci


Osiedle Lokum da Vinci to jedna z pierwszych wrocławskich inwestycji typu mixed-use i największa inwestycja wrocławskiego dewelopera. W kompleksie zlokalizowanym pomiędzy ulicami Bajana i Drzewieckiego powstanie nowoczesne, zaprojektowane według najnowszych trendów architektonicznych, osiedle „miasto-ogród”. Na uwagę zasługują zróżnicowane rozmiary mieszkań. Własne „M” znajdą tu zarówno osoby poszukujące małych, kompaktowych czterech kątów, jak i przestronnych penthouse’ów.Inwestycja zostanie ukończona w 2016 roku. Osiedle inspirowane twórczością Leonarda da Vinci odzwierciedla idee bliskie artyście – nowatorskie rozwiązania i najlepsze tradycje budownictwa. W trakcie realizacji II etapu osiedla powstanie także pergola z fontanną, a wokół dziedzińca prestiżowy Pasaż da Vinci, w którym znajdą się kawiarnie, butiki i sklepy. Centrum osiedla będzie idealnym miejscem do odpoczynku, zakupów i spotkań z przyjaciółmi.Wszyscy odwiedzający, którzy już w najbliższą sobotę przyjdą na Dzień Otwarty, będą mogli przekonać się o zaletach wielofunkcyjnego osiedla typu mixed-use – zróżnicowanej ofercie mieszkań, pełnej infrastrukturze, perfekcyjnie zaprojektowanej zieleni i niepowtarzalnej atmosferze.