DODAJ

Kameralny biurowiec rośnie na styku Ołtaszyna i Partynic. Budowa na finiszu [WIZUALIZACJE]

Biura / Wrocław
Kameralny biurowiec rośnie na
Tomasz Matejuk
2017-02-24 10:43:24
VIC House to niewielki biurowiec, który powstaje przy ulicy Zwycięskiej 20a. Znajdzie się w nim niespełna 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Inwestorem jest wrocławska firma Rodis Development.

– Na parterze znajdują się lokale usługowe, na trzech piętrach biurowe. Biura na ostatnim piętrze mają własny taras – tłumaczy Arkadiusz Rodziewicz, wiceprezes zarządu Rodis Development.

mat. inwestora


Wielkość lokali biurowych zaczyna się od 40 metrów kwadratowych. Budynek będzie miał własną recepcję, a pod obiektem powstaje garaż na niespełna 50 aut. 

– Budynek będzie gotowy za 3 miesiące – zapowiada Arkadiusz Rodziewicz.

mat. inwestora


Autorem projektu VIC House jest Marcin Dziewoński z pracowni DL Architekci.

>Zobacz więcej wizualizacji biurowca VIC House

Wysoki biurowiec stanie przy Karkonoskiej

Rodis Development powoli szykuje też kolejną inwestycję, przy alei Karkonoskiej. Pierwotnie w tym miejscu miał powstać hotel, ale inwestor zmienił koncepcję.

 Zaprojektowaliśmy wysoki budynek  55 metrów  o funkcji biurowo-usługowej, który mamy nadzieję, ze względu na swój charakter i położenie, stanie się charakterystycznym puntem odniesienia przy południowej granicy Wrocławia. Autorem projektu są architekci z pracowni Maćków  wyjaśniał nam kilka miesięcy temu Arkadiusz Rodziewicz.

Inwestor ma już pozwolenie na budowę. 

Trwają żmudne prace przygotowawcze, stale wprowadzamy korekty do projektu i na ten moment jeszcze z nim nie startujemy – tłumaczy Rodziewicz.