DODAJ

Kompaktowe bliźniaki rosną tuż przy granicy Wrocławia. Aż chce się tam zamieszkać!

Mieszkania i domy / Domaszczyn
Kompaktowe bliźniaki rosną tuż
Kajtman
2015-11-30 15:14:32
Na położonym tuz przy granicy Wrocławia – znakomicie zlokalizowanym i wyposażonym w pełną infrastrukturę – osiedlu Park Domaszczyn właśnie ruszyła budowa bliźniaków kompaktowych. – To oferta wychodząca naprzeciw oczekiwaniom osób szukających mniejszych metraży – podkreślają przedstawiciele inwestora.

Na północno-wschodnich obrzeżach Wrocławia, w gminie Długołęka, wyrosło jedno z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w naszej aglomeracji, o rzadko spotykanej skali wśród inwestycji deweloperskich.

Park Domaszczyn tworzy bowiem aż kilkadziesiąt budynków: duże bliźniaki, małe bliźniaki, bliźniaki kompaktowe oraz domy jednorodzinne.

Całe przedsięwzięcie jest już na ukończeniu – projekt zrealizowano w 75 procentach, większość budynków zostało sprzedanych, a Park Domaszczyn zbiera bardzo dobre opinie wśród klientów.

– Na bazie dotychczasowego sukcesu, włączyliśmy do oferty kolejne domy. Stanowią one zaledwie nieco ponad 20 procent całego zamierzania, więc z decyzją o zakupie nie należy zwlekać – przekonuje  prezes Parku Domaszczyn.

Mniejsze, kompaktowe bliźniaki…
Właśnie ruszyła budowa pierwszego etapu bliźniaków kompaktowych.

– To znakomita oferta dla osób z nieco mniej zasobnym portfelem i szukających domów o mniejszych metrażach – podkreślają przedstawiciele dewelopera.

Bliźniaki kompaktowe to 99-metrowe domy (opcjonalnie z blisko 17-metrowym garażem wolnostojącym), posiadające na parterze salon z jadalnią, kuchnię, niewielką łazienkę z pralnią i garderobę, a na piętrze – dwa pokoje, sypialnię z garderobą i ogólnodostępną łazienkę.

Pomimo mniejszej niż we wcześniej oferowanych budynkach powierzchni użytkowej, domy te nie tracą na funkcjonalności i zapewniają wewnątrz optymalną ilość światła, a przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się własnym ogrodem, garażem i dodatkowym miejsce postojowym.

Klienci mają też możliwość dopasowania domu idealnie do swoich potrzeb, bo deweloper przygotował kilka wariantów rozkładu wnętrz, które bez trudu sprostają zróżnicowanym oczekiwaniom.

Nowa część osiedla pozostanie także spójna architektonicznie i wizualnie z już gotowymi etapami.

… i przestronne domy jednorodzinne
Deweloper zadbał też o tych, którzy szukają dużych powierzchni – dla nich atrakcyjną propozycją będą z pewnością domy jednorodzinne, o układzie optymalnym dla cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny.

Do wyboru są dwa typy domów jednorodzinnych: mniejszy, 150-metrowy i większy, 230-metrowy.

Mniejszy oferuje na parterze salon z jadalnią, dużą otwartą kuchnię, gabinet, małą łazienkę i garaż, a na poddaszu – dwa pokoje, sypialnię główną, dużą garderobę (bądź pracownię), pomieszczenie i ogólnodostępną łazienkę.

Z kolei w większych domach jednorodzinnych na parterze znajdziemy hol z otwartą klatką schodową, salon z jadalnią, kuchnię ze spiżarnią, gabinet, małą łazienkę, kotłownię i garaż na dwa samochody, a na poddaszu zmieściły się aż trzy sypialnie i łazienka.

Co ważne, są tylko cztery takie domy na całym osiedlu, więc z decyzją o kupnie trzeba się pośpieszyć.

Funkcjonalność, lokalizacja, infrastruktura
Jak podkreślają przedstawiciele inwestora, na osiedlu Park Domaszczyn działki są zróżnicowane zarówno pod względem powierzchni, jak i orientacji względem stron świata, co sprawia, że przyszli właściciele mają możliwość wyboru takiej nieruchomości, która idealnie odpowiada ich preferencjom.

Przy projektowaniu domów, położono nacisk na funkcjonalność, przemyślane rozkłady wnętrz i maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a duże okna zapewniają optymalną ilość światła w mieszkaniach.

Spośród innych inwestycji Park Domaszczyn wyróżnia się też znakomitą lokalizacją.

Z jednej strony znajduje się nieopodal zbiegu głównych dróg dojazdowych do stolicy Dolnego Śląska (łącznik Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, droga krajowa nr 8 czy planowana wschodnia obwodnica Wrocławia), a z drugiej – położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co nadaje całej okolicy sielankowego i kameralnego charakteru.

Inwestor zadbał też o zagospodarowanie całego osiedla i pełną infrastrukturę. Park Domaszczyn jest więc wyposażony we wszelkie niezbędne miejskie media, czyli m.in. gaz miejski, sieć wodociągową i kanalizacyjną, co wpływa na komfort użytkowania domu równy z miejskim, jednak pozwala cieszyć się nim z dala od zgiełku.

Drogi osiedlowe są szerokie, wygodne, z dodatkowymi pasami zieleni, a centralna aleja ma kilkanaście metrów szerokości i w sposób niezwykle estetyczny została uzupełniona niebanalną zielenią i oświetleniem.

Nie zapomniano także o infrastrukturze rekreacyjnej – mieszkańcy mają do dyspozycji prywatny kompleks sportowy z boiskami, siłownią terenową i placem zabaw dla najmłodszych.