DODAJ

Księżno rośnie w oczach. Na Księżu Wielkim powstają komfortowe mieszkania za rozsądną cenę

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Księżno rośnie w oczach.
Tomasz Matejuk
2016-12-28 10:14:46
Rozpoczęta kilka miesięcy temu budowa Księżna idzie w szybkim tempie, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tam już pod koniec przyszłego roku. To kolejne osiedle społeczne w ofercie Archicomu – oprócz komfortowych mieszkań, znajdziemy tam m.in. własny fitness, osiedlowy klub mieszkańca czy plac rekreacyjny, a nad bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona i monitoring.

W ramach pierwszego etapu całej inwestycji przy ulicy Opolskiej na Księżu Wielkim powstanie pięć kameralnych budynków. Obecnie w ofercie pozostało około setki mieszkań – do kupienia są lokale o powierzchni od 40 do prawie 80 metrów kwadratowych, a ceny zaczynają się od 5 240 złotych za metr kwadratowy.

Księżno to świetny wybór dla osób szukających swojego pierwszego w życiu mieszkania. Lokale spełniają bowiem warunki programu Mieszkanie dla Młodych, a rządowe dopłaty mogą sięgnąć nawet ponad 90 tysięcy złotych.

fot. investphoto.pl


Komfortowe mieszkania w dobrej lokalizacji

Oferowane przez dewelopera mieszkania są dobrze doświetlone, a sprawdzony przy innych inwestycjach, funkcjonalny układ pozwala swobodnie zaaranżować przestrzeń przyszłym właścicielom.

 Możliwość połączenia kuchni z salonem pozwoli Ci zdecydować, czy wolisz strzec swoich przepisów kulinarnych, czy gotować na przyjęciu, nie tracąc kontaktu z gośćmi w salonie. W przedpokoju zawsze zmieścisz pojemną szafę na stare i nowe kreacje lub zestaw narzędzi, jeśli wolisz pracować w domu – w sypialni znajdziesz miejsce na biurko i krzesło – podkreślają przedstawiciele dewelopera.

Budynki zostaną wyposażone w ogrzewanie miejskie, co w połączeniu z własnością gruntów pozwoli także obniżyć koszt użytkowania mieszkań.

Księże Wielkie, na którym powstaje Księżno to dobrze skomunikowana okolica, z której bez problemu można dostać się – samochodem albo komunikacją publiczną – do centrum miasta.

W sąsiedztwie nie brakuje terenów zielonych, z parkiem Wschodnim na czele, idealnych dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Istotna – zwłaszcza w kontekście młodych rodzin – jest też bliskość przedszkola i biblioteki.

fot. investphoto.pl


Archicom stawia na budowanie lokalnych społeczności

Będzie to już kolejne w ofercie tego dewelopera osiedle społeczne – obok Olimpii Port, Czterech Pór Roku, Ogrodów Hallera czy najnowszej inwestycji, czyli osiedla Forma.

Zgodnie z autorską koncepcją Archicomu, mieszkańcy będą mogli korzystać z osiedlowego fitnessu, klubu mieszkańca, placów zabaw czy terenów do gry w piłkę.

 Kameralny charakter Księżna będą tworzyć sąsiedzkie miejsca spotkań i duża ilość zieleni. Możliwość aktywnego wypoczynku w okolicy i przestrzenie do zawiązywania się sąsiedzkich relacji, jak fitness i klub mieszkańca, wpisuje Księżno w nurt osiedli społecznych Archicomu  podkreśla Dorota Jarodzka-Śródka, prezes zarządu spółki.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie wyspecjalizowana firma ochroniarska, teren zostanie ogrodzony, a wjazd wydzielony szlabanem. Pojawi się też monitoring i mała architektura oddzielająca strefy ogólnodostępne od tych przeznaczonych tylko dla mieszkańców.
m2
m2
rzut P7 1/1/10/3k 3 pokoje 64,65 m2 1 piętro
zapytaj 470 329,00 zł