DODAJ

Login City. Startuje nowa inwestycja mieszkaniowa przy Grabiszyńskiej [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Login City. Startuje nowa
Tomasz Matejuk
2017-01-03 11:07:33
Na terenie dawnej zajezdni autobusowej przy ulicy Grabiszyńskiej, tuż obok Centrum Historii Zajezdnia, stanie budynek Login City. Znajdzie się w nim blisko 140 mieszkań, a także biura i usługi.

W poniedziałek 2 stycznia 2017 roku Vantage Development zawarł z firmą Erbud umowę o roboty budowlane i generalne wykonawstwo inwestycji Login City przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Wartość umowy to 33,8 mln złotych netto.

Erbud na wszystkie prace będzie miał 74 tygodnie od dnia wydania nakazu rozpoczęcia robót, który to nakaz VD może wydać najpóźniej do 31 marca 2017 roku. 

mat. inwestora/Vantage Development


Mieszkania, biura i usługi

W ramach inwestycji Login City powstanie 138 mieszkań o łącznej powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych, 5 lokali usługowych o łącznej powierzchni 559 mkw. oraz powierzchnia biurową o łącznej powierzchni 1,5 tys. mkw.

– Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony, tarasy lub ogródki, natomiast na ostatniej kondygnacji lokale posiadać będą także antresole. Na poziomie -1 powstanie garaż dla mieszkańców. Inwestycja wyposażona zostanie również w komórki lokatorskie, plac zabaw oraz rowerownię. Uzupełnieniem oferty mieszkaniowej inwestycji będą lokale usługowe na parterze oraz powierzchnie biurowe mieszące się na I i II piętrze – wyjaśnia Henryk Wojciechowski, dyrektor działu rozwoju i komercjalizacji Vantage Development.

mat. inwestora/Vantage Development


Mieszkania w dawnej zajezdni


Wrocławskie MPK wystawiło ją na sprzedaż na początku 2016 roku. Cena wywoławcza wynosiła 9 766 000 złotych, a do przetargu stanęło dwóch liderów wrocławskiego rynku mieszkaniowego: Archicom i Vantage Development. Ostatecznie nieruchomość – za 11,5 mln złotych – kupiła druga z firm.

– Chcemy dobrze wpisać się w sąsiedztwo Centrum Historii "Zajezdnia", w którym będą eksponowane wystawy i organizowane wydarzenia związane z historią naszego miasta – mówił w marcu zeszłego roku Henryk Wojciechowski.

mat. inwestora/Vantage Development


>Zobacz więcej wizualizacji inwestycji Login City