DODAJ

Mall.pl bierze 9 500 mkw. w Distribution Park Wrocław

Logistyka / Wrocław
Mall.pl bierze 9 500
these_eyes
2015-07-14 10:35:36

Warszawa, 10 lipca 2015 r. – Mall.pl - internetowa galeria handlowa - podpisała umowę najmu 9 500 mkw. powierzchni magazynowej w Distribution Park Wrocław. Eksperci z firmy JLL doradzali Mall.pl w procesie wyboru lokalizacji i negocjowania warunków najmu.


 


Michał Śniadała, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych JLL, komentuje: „Cieszymy się z możliwości współpracy z Mall.pl przy wyborze głównego magazynu firmy na terenie Polski. Za Distribution Park Wrocław przemawiała kombinacja takich czynników jak bardzo dobra infrastruktura transportowa, dostępność komunikacji miejskiej oraz atrakcyjne warunki najmu”.


 


Distribution Park Wrocław to jeden z najnowocześniejszych parków magazynowych, zlokalizowanych w granicach administracyjnych Wrocławia. Kompleks położony jest w północnej części stolicy Dolnego Śląska, w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej nr 5, biegnącej w kierunku Poznania. Zaledwie 2 km od parku magazynowego zlokalizowana jest trasa A8/S8, a 15 km na południe znajduje się autostrada A4 (Berlin-Wrocław- Kraków). Kompleks składa się z dwóch magazynów, o powierzchni ponad 46 000 mkw. Sprawność przeładunku towarów zapewnia 29 doków oraz 3 wjazdy z poziomu zero. W imieniu Hines Global REIT, właściciela parku, Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.