DODAJ

Mieszkania z każdej części Wrocławia na targach Archicomu

Artykuł sponsorowany
Wrocław
Mieszkania z każdej części
Mariusz Bartodziej
2017-12-06 16:41:40
Dziesięć inwestycji, 1600 mieszkań, w tym część gotowa od ręki – na targach organizowanych przez wrocławskiego dewelopera będzie w czym przebierać. To ostatni dzwonek na dopłatę w ramach programu MdM.

W grudniu niektórzy odpoczywają, a inni szukają najkorzystniejszych ofert – także na rynku mieszkaniowym. Ci drudzy będą mieli do tego doskonałą okazję na najbliższych dwudniowych targach organizowanych przez Archicom przy ulicy św. Mikołaja 7, w pobliżu rynku. W piątek 8 grudnia można przyjść od godziny 10:00 do 19:00, a w sobotę – od 11:00 do 15:00.

Południe Wrocławia, a może północ? Mieszkanie z dala od rynku czy w ścisłym centrum? Przy rzece czy w otoczeniu gęstej zabudowy? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, odnajdziesz to na weekendowych targach mieszkań Archicomu. Czeka tam na ciebie 1600 mieszkań na dziesięciu osiedlach w dziesięciu różnych lokalizacjach.

Od zabytkowej architektury po nowoczesne mieszkanie nad rzeką

Niekwestionowanym hitem sprzedażowym ostatnich miesięcy jest najnowsza inwestycja ArchicomuBrowary Wrocławskie. Będzie się składać docelowo z czternastu budynków, znajdujących się przy ulicy Jedności Narodowej na Ołbinie, na terenie dawnego Browaru Piastowskiego. Wrocławski deweloper wykorzysta swoje doświadczenie przy renowacji zabytków, by tchnąć w XIX-wieczne budynki nowe życie i oddać je do dyspozycji mieszkańcom. W dodatku ma to być miejsce otwarte na wrocławian, w którym będą się odbywały rozmaite wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Materiały inwestora


Już od wielu lat mieszkańcy miasta cenią sobie życie na wieloetapowym osiedlu Olimpia Port, przy ulicy Marca Polo na Swojczycach. Położenie tuż nad kanałem żeglugowym, w pobliżu licznych terenów zielonych stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie, jak i dla tych, którzy z chęcią urządzą sobie latem piknik w cieniu drzew.

fot. investphoto.pl


Podobną ofertą, po drugiej stronie miasta, mogą pochwalić się Słoneczne Stabłowice przy Jodłowickiej. Tam króluje natura. Rzeka Bystrzyca, kilka stawów, a do tego park. Kolejną atrakcję będzie stanowiło już wiosną centrum fitness, dostępne wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

fot. Jan Augustynowski


Na targach nie zabraknie również mieszkań w tak atrakcyjnych lokalizacjach jak zielone Krzyki, kompleksowo zagospodarowane Księżno, czy Kępa Mieszczańska, która z miesiąca na miesiąc nabiera nowego charakteru.

Trzy razy tak

Obecność na targach w piątek bądź sobotę niesie za sobą trzy główne korzyści. Po pierwsze skorzystasz przed innymi z mieszkań, które już czekają na twoją przeprowadzkę. Po drugie szczegółowo zapoznasz się z ofertą lokali, zwłaszcza tych w wyjątkowej promocji cenowej. Wreszcie po trzecie to już ostatni dzwonek, by kupić mieszkanie z możliwością otrzymania dopłaty w ramach programu MdM.