DODAJ

Na Euro 2012 na Gliniankach powstanie camping dla kibiców

Wrocław
Na Euro 2012 na
tuWroclaw.com
2012-04-11 13:34:17

Nawet 2 tysiące osób może w trakcie czerwcowych mistrzostw Europy zamieszkać na wrocławskich Gliniankach. Powstanie tam Pole Position Camp, czyli pole namiotowe dla kibiców, podzielone na trzy strefy: dla rodzin, dla par i dla grup. Ceny zaczynają się od 45 euro za dobę.

Camping będzie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Kibice zamieszkają na terenie popularnych Glinianek, czyli kąpieliska, gdzie od ubiegłego roku mieści się także wakepark (wyciąg do uprawiania sportów wodnych).

Przyjezdni będą mogli wybierać spośród trzech stref: dla rodzin, dla par i dla kibiców. Za jednoosobowy namiot trzeba będzie zapłacić 45 euro za dobę, za dwuosobowy - 80 euro, za trzyosobowy (dwóch dorosłych i dziecko) - 105 euro. Miejsce pod własny namiot, maksymalnie dwuosobowy, kosztuje 70 euro za jedną noc.


W cenę, oprócz noclegów, wliczone są także śniadania, ubezpieczenie, dostęp do strefy sanitarnej i kartę do bezgotówkowego systemu płatniczego.

Na terenie campingu będzie też sklep, kantor i plac zabaw. Kibice będą mogli ochłodzić się w pobliskim akwenie. Na polu namiotowym na Euro 2012 ma zamieszkać od 1,5 do 2 tysięcy osób.
Autor: tm