DODAJ

Na Krzyckiej – nowa inwestycja na wrocławskich Krzykach

Mieszkania i domy / Wrocław
Na Krzyckiej – nowa
Meredith
2014-09-26 17:20:52

Krzyki to dzielnica Wrocławia co raz częściej wybierana przez deweloperów i mieszkańców, jako idealne miejsce do zamieszkania. Dlatego też Archicom ogłosił, że swoją nową inwestycję wybuduje właśnie w tym miejscu.


 


Obiekt „Na Krzyckiej” powstanie przy ul. Przyjaźni. Będzie to 4-piętrowy, przestrzenny budynek, w którym Archicom odda do dyspozycji 83 mieszkania. Co ciekawe, deweloper zapowiedział już, że cennik mieszkań za metr kwadratowy będzie jednakowy dla wszystkich dostępnych lokali. Zatem każdy, kto przy wyborze mieszkania kieruje się położeniem jego w budynku, nie musi przejmować się rozbieżnością cen, a ogranicza go jedynie czas, gdyż musi się speszyć, by nikt nie zajął wymarzonego miejsca wcześniej.


 


Budynek został zaprojektowany tak, aby każde lokum miało ekspozycję na słoneczne strony świata. Wszystkie dostępne mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe będą w pełni funkcjonalne, z dostępem do tarasu lub balkonu. Osoby zmotoryzowane zapewne docenią garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych.


 


Ponadto deweloper postawił na ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Do budowy ścian zastosowano bloczki silikatowe, które pomogą zredukować wahania temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz. Aby zminimalizować rozprzestrzenianie się hałasu, użyto akustycznych dylatacji posadzek w lokalach oraz podkładek elastomerowych na klatkach schodowych. Cały obiekt natomiast będzie oświetlony i ogrodzony, co zapewni spokojny sen mieszkańcom.


 


Jak już wspomniano wcześniej, dzielnica Krzyki jest bardzo chętnie wybieraną lokalizacją przez Wrocławian. Na szczególną uwagę zasługuje tu właśnie miejsce, na którym Archicom postanowił wybudować nową inwestycję, bowiem ul. Przyjaźni oraz Krzycka jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, jednocześnie pozostając miejscem spokojnym i wyciszonym od miejskiego zgiełku. Dojazd do centrum to zaledwie 10 min., a skorzystać można nie tylko z własnego samochodu, ale także z komunikacji miejskiej, która bez przesiadek dowiezie nas do samego serca Wrocławia. Fani zakupów w hipermarketach, będą zadowoleni z dobrego połączenia z Bielanami Wrocławskimi. Natomiast osoby lubiące spędzać aktywnie czas docenią drogi rowerowe, bliskość parków oraz Toru Wyścigów Konnych.


 


Obecnie Archicom podczas blisko 30-letniej działalności zrealizował na czas 150 inwestycji, oddając do użytku ponad 3000 mieszkań, czym zyskał sobie tysiące zadowolonych klientów. To sprawia, że oferta mieszkań „Na Krzyckiej” staje się jeszcze bardziej interesująca. Realizacja inwestycji prowadzona jest w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, zatem rozważając kupno mieszkania, można być pewnym, iż wydane środki będą w pełni bezpieczne.