Wrocław: Euro Dom buduje Wille Miejskie Krzycka 73-75 źródło: materiały inwestora

Wrocław: Euro Dom buduje Wille Miejskie Krzycka 73-75

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowe osiedle powstaje blisko zbiegu ulic Krzyckiej i Szarugi, w drugiej linii zabudowy. Wrocławski deweloper realizuje cztery budynki wielorodzinne z ponad 20 mieszkaniami – wszystkie zlokalizował na piętrach. W parterze zaplanował garaże.
Euro-dom Sp. z o.o. uzyskał w lipcu 2018 roku (przy drugiej próbie) pozwolenie na budowę zespołu czterech willi miejskich przy ulicy Krzyckiej 73-75a na Krzykach. Powstają na działkach nr 7/5 i 43/4, o łącznej powierzchni 2 597 mkw. Budowę rozpoczął w styczniu zeszłego roku, a zakończenie przewidział na jesień 2020 r. Ruszył już także ze sprzedażą. Ceny kształtują się w zakresie 730 000-1 100 100 zł. Projekt przygotowała pracownia Proexbud Wrocław Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą został Premat-Bud.
UM Wrocławia

Parkujesz na parterze, mieszkasz na piętrze

Na osiedle Wille Miejskie Krzycka 73-75 składają się cztery dwupiętrowe budynki wielorodzinne. W każdym mieści się sześć mieszkań (łącznie 24) – po trzy na pierwszym i drugim piętrze. Są dostępne w układach trzy- (56-77,22 mkw.) i czteropokojowym (88,65-94,28 mkw.). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,67 m.
REKLAMA
W każdym obiekcie znajdzie się winda (na osiem osób) obsługująca wszystkie kondygnacje. Parter każdego budynku zajmie garaż z siedmioma miejscami parkingowymi (w sumie 28) i taką samą liczbą komórek lokatorskich. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowy deweloper w okolicy

Jedną z najnowszych inwestycji na Krzykach, powstającą w pobliżu, jest Family Square. IBP Dom Sp. z o.o. buduje dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne z prawie 120 mieszkaniami o metrażach do 108 mkw. Oferuje też dwa lokale usługowe o łącznej powierzchni ponad 500 mkw. O szczegółach pisaliśmy w grudniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA