DODAJ

Na Psim Polu powstaje osiedle

Mieszkania i domy / Wrocław
Źródło: http://dobregodnia.pl
Orzech
2016-09-24 21:28:17
Kłodzki deweloper Eco Scala sp. z o.o. sp. k. realizuje II etap swojego osiedla mieszkaniowego "Dobrego Dnia" na wrocławskim Psim Polu.

Inwestycja powstaje na ulicy Nowogródzkiej, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Powstaną dwa budynki z 43 lokalami mieszkalnymi. 

Budowa i sprzedaż osiedla została podzielona na 2 etapy. W I etapie powstaną 23 mieszkania, w II etapie powstanie 20 mieszkań. Termin ukończenia budowy całego osiedla to październik 2016 roku.

Deweloper zadbał o komfort i prywatność przyszłych mieszkańców osiedla. W każdej jednostce szeregu zaprojektowano dom lub tylko 2 mieszkania: parter i piętro z antresolą. Do każdego mieszkania przynależy wiata lub miejsce postojowe na posesji, natomiast w bryle większych domów znajdują się garaże. Do wszystkich nieruchomości przylegają też przestronne ogrody lub tarasy.

Wizualizacje osiedla:

http://dobregodnia.pl

http://dobregodnia.pl

http://dobregodnia.pl


O deweloperze:

Firma Eco Scala sp. z o.o. sp. k. powstała jako spółka celowa kłodzkiej spółki Powiernik (rok zał. 1988), renomowanego producenta i montera stolarki PCV, cieszącego się uznaniem na terenie całej UE. Liczne certyfikaty i wyróżnienia potwierdzają rzetelność firmy oraz jakość jej produktów i usług.