DODAJ

Na Stabłowicach powstanie nowe osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wizualizacja osiedla Papilon na wrocławskich Stabłowicach (wizualizacja: materiały inwestora)
Orzech
2017-02-12 19:28:48
Wrocławski deweloper Salwirak rozpoczął budowę kolejnej inwestycji mieszkaniowej na wrocławskich Stabłowicach. Przy ulicy Arbuzowej powstanie osiedle Papilon złożone z kilku budynków wielorodzinnych, liczących pięć kondygnacji (parter plus cztery piętra). Budowa będzie przebiegała etapami. Aktualnie w budowie są dwa budynki: "A" i "B". W każdym z nich będzie się znajdować po 64 mieszkań o różnym metrażu, od 35 aż do 115 mkw.

20 stycznia Salwirak rozpoczął oficjalnie sprzedaż mieszkań na tym nowym osiedlu. Trwa też jego budowa, a kilka dni temu na placu budowy pojawił się pierwszy żuraw budowlany. Termin zakończenia I etapu to czerwiec 2018 roku.

Firma Salwirak Sp. z o.o. działa na rynku od 32 lat, kompleksowo realizując obiekty mieszkalne oraz usługowe w Polsce, a także za granicą. Od wielu lat firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą grono ponad stu deweloperów w Polsce. 

We Wrocławiu Salwirak wybudował takie inwestycje jak: osiedle North na Maślicach, Osiedle Owocowe, osiedle Butterfly i osiedle Mariposa na Stabłowicach.

Wizualizacje:

http://salwirak.pl/galerie/wizualizacje

http://salwirak.pl/galerie/wizualizacje

http://salwirak.pl/galerie/wizualizacje

http://salwirak.pl/galerie/wizualizacje

http://salwirak.pl/galerie/wizualizacje
Źródło wizualizacji: www.salwirak.pl

Lokalizacja:

http://www.openstreetmap.org/copyright
Źródło: www.openstreetmap.org/copyright