DODAJ

Nowa inwestycja tuż przy Parku Staszica. Tak będzie wyglądać Łowiecka 21 [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Nowa inwestycja tuż przy
Tomasz Matejuk
2017-02-09 12:00:46
Łowiecka 21 to nowa inwestycja mieszkaniowa na wrocławskim Nadodrzu. – Pomiędzy pięknie odrestaurowanymi kamienicami powstaje nowoczesny, oszczędny w formie, elegancki budynek, który podkreśla charakter dynamicznie zmieniającego się osiedla – zapewniają przedstawiciele inwestora.

W budynku znajdzie się 56 niewielkich mieszkań: jedno- i dwupokojowych, o metrażu od 29 do 39 metrów kwadratowych.

– Układy funkcjonalne oraz rozmiary lokali wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających kompaktowego mieszkania z dostępem do bogatej wielkomiejskiej infrastruktury, z przeznaczeniem na pierwsze lokum lub pewnej inwestycji pod wynajem – tłumaczą przedstawiciele biura Iglica Nieruchomości.

mat. inwestora


Większość mieszkań będzie posiadać balkony i duże przeszklenia z ażurowymi balustradami. Ponadto do dyspozycji mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie na każdym z pięter oraz cichobieżną windę. 

Inwestycję realizuje spółka LTK1, ściśle powiązana z grupą kapitałową WODROL z Lublina, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji inwestycji "pod klucz" i ma na swoim koncie budowę osiedli, apartamentowców, marketów, galerii handlowych, biurowców, banków, restauracji i hoteli. Za projekt odpowiada zespół architektów z pracowni DLArchitkekci. 

Budowa ruszy w drugim kwartale 2017 roku, a budynek powinien być gotowy w czwartym kwartale 2018 roku.

mat. inwestora