DODAJ

Nowy kompleks biurowy rośnie przy Zwycięskiej. Tak będzie wyglądać Award Business Park [WIZUALIZACJE]

Biura / Wrocław
Nowy kompleks biurowy rośnie
Tomasz Matejuk
2017-05-25 15:37:12
Na styku wrocławskich Partynic i Ołtaszyna, przy ulicy Zwycięskiej 45 powstaje Award Business Park. Kompleks stworzą trzy budynki biurowe.

– Nowoczesna architektura inwestycji Award Business Park doskonale wpisuje się w perspektywę ulicy Zwycięskiej. Przestrzeń tworzą trzy zgrabne monolity z dużą ilością okien. Budynki zostały cofnięte kilkadziesiąt metrów od linii ulicy Zwycięskiej. Od jezdni oddzielają je dwie linie parkingowe oraz pas zieleni – czytamy na stronie internetowej przedsięwzięcia.

Materiały inwestora


Na parterze znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe, a wyżej – na trzech kondygnacjach – powierzchnie biurowe do wynajmu lub sprzedaży. Na najwyższym piętrze pojawią się też tarasy widokowe.

Award Business Park będzie inwestycją klasy A. Całkowita powierzchnia oferty komercyjnej to ponad 13 849 metrów kwadratowych.

Materiały inwestora


Inwestor zaplanował również 253 miejsc parkingowych, w tym 131 w parkingach podziemnych, a także parkingi dla rowerów (wraz z prysznicami i przebieralniami). 

Budowa ruszyła w pierwszym kwartale 2017 roku, a jej zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku. Generalnym wykonawcą jest spółka Atlas Ward Polska.

Materiały inwestora