DODAJ

Od 10 lipca można zwiedzać Stadion Miejski. Ale tylko grupowo

Sport i rekreacja / Wrocław
Od 10 lipca można
tuWroclaw.com
2012-07-04 11:35:19

Spółka Wrocław 2012, zarządzająca Stadionem Miejskim wprowadziła możliwość zwiedzania piłkarskiej areny. Będzie to możliwe od 10 lipca. Ale dostaniemy się tam jedynie w większej grupie, tylko w dwa dni w tygodniu i po zapłaceniu kilkunastu złotych. Indywidualni turyści na stadion nie wejdą.

- Zobacz na własne oczy unikatowe miejsce spotkań, obiekt Mistrzostw Europy UEFA EURO2012TM, arenę, gdzie odbyły się m.in. historyczna walka bokserska XXI wieku - „Walka Klitschko - Adamek", koncert „SYMPHONICA George Michael The Orchestral Tour", pokazy ciężarówek „Monster Jam", międzynarodowe mecze piłkarskie oraz regularne rozgrywki klubu WKS Śląsk Wrocław - zachęca na swojej stronie internetowej spółka Wrocław 2012.

Jednak dopiero niżej znajdziemy adnotację, że nie ma możliwości zwiedzenia Stadionu Miejskiego indywidualnie. Wejdziemy tam tylko w większej grupie, jedynie w dwa dni w tygodniu i po uiszczeniu należnej opłaty.


Obiekt dostępny będzie dla zwiedzających w każdy wtorek i piątek o godzinie 9.00 i 11.00, wyłącznie dla grup zorganizowanych - minimum 15 osób. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wjazdu samochodów osobowych oraz autokarów (w przypadku większej grupy) na parking.

Cennik:

Grupy szkolne - 10 zł za osobę, opiekun gratis (na każde 15 osób)
Wycieczki zorganizowane - 12 zł za osobę, opiekun gratis (na każde 15 osób)

Parking dostępny odpłatnie:
samochody osobowe - 8 zł,
autokar - 20 zł

Zwiedzanie będzie możliwe po wcześniejszej rezerwacji pod adresem e-mail: zwiedzanie@2012.wroc.pl
Autor: tm