DODAJ

Osiedle społeczne na Księżu Wielkim przyciąga klientów. Są nowe mieszkania w ofercie

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Osiedle społeczne na Księżu
Tomasz Matejuk
2017-04-10 16:12:21
Księżno to jedno z najpopularniejszych osiedli, budowanych przez Archicom. Klienci zwracają uwagę na dobrą lokalizację, liczne udogodnienia sprzyjające nawiązywaniu sąsiedzkich relacji czy bezpieczeństwo. Deweloper właśnie wprowadził do oferty kolejny etap tej inwestycji, w ramach którego powstanie następne 210 mieszkań.

Agnieszka i Mateusz to młode małżeństwo, które spotkaliśmy na targach mieszkaniowych. Przyszli tam z trzyletnią córeczką Julią. Tłumaczą, że do tej pory mieszkanie wynajmowali, a teraz zdecydowali się na zakup własnych czterech kątów, gdzie będą mogli mieszkać przez wiele lat.

 Szukamy miejsca do życia poza ścisłym centrum, żeby trochę odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Ale z drugiej strony, chcielibyśmy móc szybko dojechać do kina czy restauracji. I to nie tylko samochodem, ale też komunikacją miejską – mówi pani Agnieszka.

I właśnie lokalizacja jest jednym z powodów, dla których panią Agnieszkę i jej męża zainteresowało Księżno, czyli osiedle społeczne powstające przy ulicy Opolskiej na Księżu Wielkim.

 Na pewno liczy się dla nas też to, że w pobliżu nie brakuje terenów zielonych, jak choćby Park Wschodni. Lubimy z żoną i córką wybierać się na spacery na świeżym powietrzu – zaznacza pan Mateusz.

Pani Agnieszka dodaje, iż dopiero na targach dowiedziała się, że w pobliżu osiedla jest przedszkole i biblioteka.

 To ważne, bo szukamy mieszkania także pod kątem naszej Julki. Z tego, co usłyszeliśmy, wiemy, że na osiedlu będą też place zabaw, a cały teren będzie chroniony i monitorowany. A bezpieczeństwo to dla nas również jeden z kluczowych aspektów – dodaje pani Agnieszka.

Pan Mateusz zwraca uwagę na liczne rozwiązania, sprzyjające sąsiedzkiej integracji.

– Trochę interesuję się architekturą i urbanistyką i wiem, że to właśnie osiedla społeczne, z odpowiednią infrastrukturą, terenami rekreacyjnymi, własnym klubem mieszkańca czy fitnessem są kierunkiem, w którym powinni iść deweloperzy. A nie tylko stawiać budynek i o nic więcej nie dbać – dodaje pan Mateusz. 

Materiały inwestora

Funkcjonalne mieszkania za rozsądną cenę

Księżno to jedno z tych osiedli Archicomu 
– obok Olimpii Port, Czterech Pór Roku czy Róży Wiatrów – które cieszą się największym zainteresowaniem klientów. Po wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji, aktualnie wolnych jest jeszcze niespełna 300 mieszkań. Jest więc w czym wybierać, ale nie warto zwlekać, bo lokale bardzo szybko znajdują nowych właścicieli.

Mieszkania, które oferuje deweloper, są dobrze doświetlone, mają funkcjonalne układy i łatwo można je zaaranżować wedle własnych potrzeb. A na obniżenie kosztów utrzymania pozwoli ogrzewanie miejskie w połączeniu z własnością gruntów.

Oprócz dobrej lokalizacji, funkcjonalnych mieszkań czy przemyślanego układu całego osiedla, na popularność tej inwestycji wpływają także przystępne ceny – najmniejsze, dwupokojowe mieszkania można kupić już za nieco ponad 200 tysięcy złotych.
m2
m2
rzut P7 1/1/10/3k 3 pokoje 64,65 m2 1 piętro
zapytaj 470 329,00 zł