DODAJ

Ostatni etap Ogrodów Hallera w sprzedaży

Mieszkania i domy / Wrocław
Ostatni etap Ogrodów Hallera
Meredith
2015-05-14 12:58:59

Archicom wprowadził do sprzedaży kolejne budynki w Ogrodach Hallera. Będzie to już ostatni etap prestiżowego osiedla znajdującego się na wrocławskich Krzykach.


 


Nowe budynki (B3, B4, C4, C5 i C6) będą doskonałym zwieńczeniem prac, jakie deweloper wkłada w tworzenie tego miejsca od 2008 roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, którzy szczególnie cenią sobie kameralny charakter i otoczenie zieleni, zaprojektował budynki znajdujące się bezpośrednio przy parku, w których na każdej z czterech kondygnacji znajdą się jedynie 4 mieszkania. Do wyboru są lokale 3- i 4- pokojowych o metrażach od 65 do nawet 98 mkw., z których każde daje wiele możliwości zaaranżowania wnętrza, dopasowując je do własnych potrzeb, jednocześnie nie tracąc na ich przestrzeni. A zieleń osiedla i otoczenia będzie można podziwiać z balkonów, w których dodatkowe przeszklenia sprawią, że do pomieszczeń docierać będzie jeszcze więcej światła.


 


Nowy etap to także kolejne udogodnienia dla mieszkańców. Większa ilość miejsc parkingowych, dodatkowe tereny rekreacyjne i plac zabaw – tego mogą się spodziewać nabywcy. Ale to nie wszystko, bowiem do dyspozycji są również dotychczasowe, sprawdzone możliwości takie jak osiedlowy fitness, sala do spotkań biznesowych czy drobne lokale usługowe.


 


Doskonała lokalizacja gratis


Należy pamiętać, że na sukces tego miejsca składa się również  bardzo dobra lokalizacja. Apartamentowce znajdują się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Wrocławia. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Umiejscowienie osiedla zapewnia również dostęp do różnych punktów usługowych, których nie znajdziemy na osiedlu.


 


Jak już wcześniej wspomniano, będzie to ostatni etap tej inwestycji. Jest to zatem ostatni moment by dołączyć do grona zadowolonych mieszkańców osiedla Ogrody Hallera.