DODAJ

V etap Promenad Wrocławskich już w sprzedaży

Mieszkania i domy / Wrocław
V etap Promenad Wrocławskich
Vantage Development S.A.
2016-07-13 16:58:32
Prawie 200 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 29 do 92 m kw.) jest już w ofercie sprzedaży Vantage Development. V etap Promenad Wrocławskich to propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać zarówno blisko centrum miasta jak i terenów rekreacyjnych. Klimatyczne sąsiedztwo świeżo wyremontowanego nabrzeża Odry sprawia, że mieszkania na Promenadach sprzedają się jak świeże bułeczki. Zakończenie budowy V etapu deweloper zaplanował na 4 kw. 2017 r.

Największa, wieloetapowa inwestycja Vantage Development powstaje pomiędzy dwoma głównymi arteriami Wrocławia: ulicami Trzebnicką i Jedności Narodowej. Dzięki swojemu położeniu między ruchliwymi ulicami – mieszkańcy Promenad korzystają z dobrej komunikacji. Deweloper wspólnie z miastem wybudował nową ulicę, która łączy Trzebnicką z Jedności Narodowej. 

W planie jest także połączenie Promenad Wrocławskich z centrum miasta linią autobusu miejskiego. Jeśli do tego dodamy stację rowerową, która jest częścią sieci Wrocławskiego Roweru Miejskiego to już wiemy skąd taka popularność Promenad wśród młodych nabywców mieszkań – mówi Edward Laufer, Prezes Zarządu Vantage Development SA.

Bliskość nabrzeża kanału Odry to cenny walor tego miejsca – w naszych planach jest zbudowanie bulwarów, które staną się miejscem spotkań i spacerów dla Wrocławian. Urokliwe restauracyjki, puby i kawiarenki oraz żywy  pełen atrakcji deptak będą magnesem dla mieszkańców i gości Promenad – dodaje Prezes Laufer. 

W ofercie sprzedaży klienci znajdą zarówno małe jednopokojowe mieszkania o powierzchni zaledwie 29 m kw. jak i duże 4-pokojowe, których metraż przekracza 90 m kw. W V etapie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne z szóstym piętrem, jako dominantą i podziemnym parkingiem. Mieszkania parterowe oraz na ostatnim piętrze posiadać będą przestronne tarasy – te pierwsze o pow. od 13 do 86m2, te drugie o pow. od 5 do 12 m2. W pozostałych mieszkaniach komfort mieszkańcom zapewnią balkony i loggie. 

Lokalizacja Promenad Wrocławskich, nowej, nowoczesnej dzielnicy nad Odrą wpisuje się w program rozwoju terenów nadodrzańskich we Wrocławiu. Deweloper ma w planie budowę infrastruktury rekreacyjnej zlokalizowanej nad samą rzeką płynnie przechodzącej w poszczególne kwartały mieszkaniowe (np. promenada sportowa). Ścieżki rowerowe i spacerowe oraz różnorodność lokali gastronomicznych sprawią, że wrocławskie Śródmieście zyska niezwykle urokliwy zakątek do aktywności fizycznej i towarzyskich spotkań.

Całość unikatowej koncepcji urbanistycznej, na bazie, której powstają kolejne etapy nowej dzielnicy, została opracowana w międzynarodowej pracowni architektoniczno-urbanistycznej INVI, którą kieruje Guy Perry, światowej klasy architekt znany z kompleksowego, nowoczesnego myślenia o przestrzeni publicznej. Pracownia została wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.  

Promenady Wrocławskie w pigułce:
Adres: ul. Zakładowa
Inwestor: Vantage Development SA
Projekt: ISBA Pracownia projektowa Tomasz Boniecki i Joanna Styrylska z zespołem
Lokalizacja: Śródmieście, Wrocław
Ceny mieszkań: od 196 000 zł
Ilość mieszkań w V etapie: 195
Garaże/miejsca postojowe: V etap: 159
Lokale usługowe: w etapie V: brak
Standard mieszkań: deweloperski, na życzenie klientów: wykończenie pod klucz
Rozpoczęcie budowy V etapu: 3 kw. 2016 r.
Zakończenie budowy V etapu: 4 kw. 2017 r.

Salon sprzedaży:
ul. Zakładowa 13E, tel. 510 013 342
biuro@vantage-sa.pl
www.vantage-sa.pl