DODAJ

Vicolo. Tak będzie wyglądać nowy budynek wielorodzinny na Maślicach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Vicolo. Tak będzie wyglądać
Tomasz Matejuk
2017-04-05 10:38:45
Wrocławska firma DewelopART postawi przy alei Śliwowej 11-11d na Maślicach budynek z 56 mieszkaniami. Zobaczcie, jak będzie wyglądać Vicolo. 

O inwestycji Vicolo informowaliśmy już na początku marca. Teraz inwestor – firma DewelopART – zaprezentował wizualizacje swojego nowego projektu.

Vicolo na wrocławskich Maślicach to nowoczesny, tworzony z pasją projekt budynku wielorodzinnego. Powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają nowych mieszkań w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pozwalającej wypocząć po pracy lub szkole w przyjaznej atmosferze osiedla – czytamy na stronie internetowej dewelopera.

mat. inwestora/Dewelopart


W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 56 mieszkań, o metrażu od 22 do 69 metrów kwadratowych.

– Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub ogrodzone ogródki. W każdej klatce schodowej na kondygnacji znajdą się trzy, maksymalnie cztery mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców pozostawiamy możliwość skorzystania z indywidualnych komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w garażu podziemnym  zapowiada deweloper.

mat. inwestora/Dewelopart


Wjazd do garażu będzie podgrzewany.  

Nasze mieszkania, dzięki najnowszym technologiom budownictwa oraz stosowaniu wysokiej klasy materiałów, są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty utrzymania – zapewnia inwestor.

mat. inwestora/Dewelopart


Deweloper wybuduje też drogę dojazdową do budynku. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2018 roku.

Firma DewelopART ma już na koncie kilka inwestycji mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska, m.in. Cortile przy ulicy Suwalskiej na Maślicach czy Scalino na Klecinie. Obecnie deweloper realizuje projekty Vicino przy ulicy Jesionowej na Tarnogaju i Scalino 2.

mat. inwestora/Dewelopart