DODAJ

Vision Offices, czyli stary-nowy biurowiec we Wrocławiu

Wrocław
Vision Offices, czyli stary-nowy
Orzech
2017-11-09 16:37:33
Vision Offices to nowa nazwa kompleksu biurowego przy ulicy Legnickiej 55, który do tej pory znany był pod nazwą Legnicka Park Popowice. Charakterystyczny, dobrze znany we Wrocławiu budynek z krzywymi oknami – jak mówią o nim wrocławianie  poza nazwą zmieni wkrótce także wygląd zewnętrzny.

W budynku przy ulicy Legnickiej 55 znajduje się 7700 mkw. powierzchni biurowych, 1000 mkw. powierzchni handlowych w parterze. Budynek oferuje 170 miejsc w garażu podziemnym. 

Elewacja biurowca zyska nową kolorystykę, a całość dopełni nowoczesny system identyfikacji budynku i najemców. Nowy projekt elewacji przewiduje zmianę kolorystyki na biało-szaro-grafitową oraz realizację jednolitego systemu wizualizacji logotypów najemców: pojawi się pas reklamowy nad lokalami handlowymi oraz nowoczesne podświetlane pylony na obu szczytach budynku. 

Od początku tego roku firmą odpowiedzialną za zarządzanie budynkiem i koordynację najmu jest PropertyView. W pierwszych firma podpisała nowe umowy z dotychczasowymi kluczowymi najemcami, którzy zarówno powiększyli swoje dotychczasowe powierzchnie, jak i przedłużyli umowy najmu.