W miejscu obecnego biurowca Orange w Sosnowcu może powstać nowy apartamentowiec źródło: 2H+ Architekci

W miejscu obecnego biurowca Orange w Sosnowcu może powstać nowy apartamentowiec

WIZUALIZACJA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Orange zamierza sprzedać swój biurowiec w Sosnowcu. W jego miejscu nowy właściciel może wybudować np. nowy apartamentowiec z częścią usługowo-handlową. Pracownia 2H+ Architekci przygotowała wstępny projekt takiej inwestycji.
Orange wystawiło na sprzedaż swój biurowiec mieszczący się przy rondzie przy ulicach Grota-Roweckiego i Gospodarczej w dzielnicy Rudna. Powierzchnia użytkowa budynków wynosi 6700 mkw. Orange chce sprzedać biurowiec w Sosnowcu do końca 2021 roku. Obniżono także jego cenę z 11 do niecałych 8 mln zł.
Orange postanowiło również lepiej zaprezentować możliwości inwestycyjne sprzedawanej nieruchomości. W tym celu zaangażowano katowicką pracownię 2H+ Architekci, która przygotowała projekt nowego budynku – apartamentowca, który mógłby powstać w miejsce starego biurowca. Oprócz mieszkań w obiekcie znalazłaby się również część handlowo-usługowa, zlokalizowana na parterze.
REKLAMA
Obecny, stary biurowiec można też przekształcić w budynek handlowo-usługowy. Wybór zagospodarowania tej nieruchomości w Sosnowcu będzie jednak już należał do nowego właściciela
2H+ Architekci

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA