M.P. Polska nowym najemcą GreenWings Offices

M.P. Polska nowym najemcą GreenWings Offices

Warszawa
Kajtman
Kajtman
Green Wings Offices
adresWarszawa, Komitetu Obrony Robotników 48
inwestorOkre Development Sp. z o.o.
projektantJEMS Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

W lutym przyszłego roku do GreenWings Offices wprowadzi się firma M.P. Polska. Znana i ceniona firma sektora wyposażenia i aranżacji wnętrz biurowych będzie miała w biurowcu salon pokazowy oraz biuro. M.P. Polska dołączy do takich firm jak: Goodyear Dunlop Tires Polska, CFE Polska, Fagerhult, City Service Grupa Techniczna, ZZN/City Service, Air Products i Tavola.

 

W swoim komentarzu do zawarcia nowej umowy najmu prezes OKRE Development Ronnie Richardson powiedział: „Wynajęcie prze firmę M.P. Polska powierzchni biurowej i ekspozycyjnej w GreenWings Offices jest z naszego punktu widzenia znamienne. Skoro firma słynąca z najlepszego wzornictwa w dziedzinie wyposażenia wnętrz biurowych zdecydowała się na kontrakt z nami wówczas oznacza to, że docenia się cały wysiłek inwestorów i twórców biurowca. Chcieliśmy środowisku biznesu oddać do użytku biurowiec nietuzinkowy, awangardowy, także pod względem architektury wnętrz, zatem myślę, iż nie jest dziełem przypadku, że właśnie firma na co dzień pracująca w świecie najlepszego wzornictwa meblarskiego i architektury wnętrz biurowych doceniła nasze wspomniane wysiłki. Jest to dla nas symboliczne, ale jest to zarazem sygnałem dla naszych partnerów, że nawet najbardziej wymagające firmy ‒ firmy, które same z przyczyn zawodowych najlepiej wiedzą, jak ma wyglądać najnowocześniejszy biurowiec ‒ będą usatysfakcjonowane tym, co oferuje dla najemców GreenWings Offices”.

REKLAMA

 

M.P. Polska prężnie działa na polskim rynku od 1994 roku.  Wyposaża klientów w meble, ścianki, przegrody i wykładziny oferując przy tym kompleksowe rozwiązania wraz z architektami współpracującymi z firmą. Komentując z ramienia M.P. Polska wynajęcie biura i salonu ekspozycyjnego w GreenWings Offices dyrektor Jolanta Dąbrowska stwierdziła m.in. „Budowany przez wiele lat prestiż naszej firmy wiąże się także z tym, w jakich biurowcach i w jakich wnętrzach mamy biura oraz salony ekspozycyjne. Oferując nasze rozwiązania dla firm i korporacji o zasięgu światowym chcemy  je prezentować w takiej architekturze, która swoim stylem i innowacyjnością rozwiązań kreuje trendy rynku. Tego rodzaju standardy spełnia właśnie GreenWings Offices. Biurowiec ten od początku budowy wzbudzał olbrzymie zainteresowanie architektów i ludzi z branży wnętrzarskiej, był przedmiotem wielu publikacji i obserwując to wszystko doszliśmy do wniosku, że jest to optymalne miejsce na nasze nowe biuro i ekspozycję. Mam dużą satysfakcję, iż oprócz tego, że wybór nowego biura M.P. Polska padł na GreenWings Offices także wyposażyliśmy w nasze meble  strefę recepcji, hall, kantynę i sale konferencyjne tego biurowca”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA