DODAJ

W kwietniu kupcy wprowadzą się do Centrum Biznesu Grafit

Handel / Wrocław
W kwietniu kupcy wprowadzą
tuWroclaw.com
2011-12-27 17:07:23

Centrum Biznesu Grafit powstanie w obrębie ulic Namysłowskiej, Dolnej oraz Jedności Narodowej. Znajdą się tam zarówno pomieszczenia biurowe, jak i przestrzeń kupiecka. Wartość inwestycji Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej to około 36 mln złotych. Budynek ma być gotowy w kwietniu przyszłego roku.

CB ''Grafit'' będzie miało pięć kondygnacji. Na parterze znajdą się 74 stanowiska hali kupieckiej i pięć lokali usługowo-handlowych. Tam będzie można sprzedawać m.in. artykuły spożywcze.

Na pierwszym piętrze z kolei pojawi się 75 stanowisk kupieckich i 12 lokali handlowych. Swoje stoiska na dwóch najniższych kondygnacjach ulokują m.in. kupcy ze zlikwidowanego targowiska przy ul. Grunwaldzkiej.

Na trzeciej kondygnacji znajdzie się 18 lokali usługowo-handlowych i biurowych, natomiast dwa ostatnie piętra w całości zostaną wykorzystane na przestrzeń biurową.W CB ''Grafit'' ma się znaleźć m.in. biuro turystyczne, rachunkowe, pralnia chemiczna i sklepy z elektroniką oraz artykułami fotograficznymi, lokale gastronomiczne, fitness oraz spa.

Szacowana wartość inwestycji to 36 mln zł. Inwestorem jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Budynek ma zostać oddany w kwietniu przyszłego roku.
Autor: Tomek Matejuk