DODAJ

Nowi najemcy pod dachem galerii Grafitt

Handel / Zielona Góra
Nowi najemcy pod dachem
Kajtman
2017-10-13 11:30:25
Jesień to okres zmian w galerii Grafitt. Centrum handlowe mieszczące się w centrum Zielonej Góry ma zaszczyt przywitać w swoich murach nowych najemców. Delikates Przyjaciele Jedzenia, oferujący ekologiczne produkty oraz sklep Pingwinek, który prezentuje bogaty wybór akcesoriów na przyjęcia.

Grono najemców w okresie jesiennym w galerii Grafitt poszerzył sklep Przyjaciele Jedzenia, oferujący ekologiczne jedzenie. – Naszą misją jest powrót do korzeni jedzenia, takiego prawdziwego, nie z probówki. Jedzenia które zaskakuję szczerością smaku, poprawia nam humor i wyniki badań. Dlatego jeździmy i szukamy niedużych producentów, którzy gwarantują jakość i rzetelność swoich produktów – mówi Lidia Gawrońska, współwłaścicielka sklepu Przyjaciele Jedzenia. Delikates usytuowany są w galerii Grafitt, wejście od strony Kazimierza Wielkiego.

Kolejnym najemcą w zielonogórskim centrum handlowym jest sklep Pingwinek z produktami o charakterze upominkowym. – Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjne gadżety urodzinowe i dekoracje imprezowe takie jak, serpentyny, czapeczki czy balony napełniane helem. Posiadamy również akcesoria niezbędne przy okazji poważniejszych wydarzeń – mówi Emil Zapała, właściciel sklepu Pingwinek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w boksie 12a.

Galeria Grafitt to istniejące od 2004 roku centrum handlowe znajdujące się w centrum Zielonej Góry. Na jej 2 kondygnacjach mieści się 20 sklepów, butiki oraz restauracja.

Źródło: materiały prasowe