DODAJ

Nowi najemcy w Grona Park

Zielona Góra
Nowi najemcy w Grona
Kajtman
2016-03-01 19:32:12
Park Handlowy Grona Park w Zielonej Górze to nowoczesny kompleks budynków łączący część handlową, usługową i biurową. Nowoczesna architektura, ekologiczne rozwiązania oraz możliwość elastycznego dostosowania powierzchni i dogodna lokalizacja przy ul. Wiejskiej 2, czyli w ścisłym centrum miasta – to najważniejsze atuty obiektu.

Jego całkowita powierzchnia wynosi 4 tys. m kw., z czego 1 tys. przeznaczono pod wynajem biur. Wokół kompleksu powstała niezbędna infrastruktura zapewniająca pracownikom biur i klientom części handlowo-usługowej dojazd do nowego obiektu. Zbudowane zostały drogi dojazdowe i parking na 88 miejsc, które umożliwiają zmotoryzowanym klientom wygodne zakupy. Zielonogórzanie mają swobodny dostęp do przystanków komunikacji miejskiej i łatwy dojazd do miejskiej obwodnicy.

Jednym z pierwszych najemców Parku Handlowego Grona Park został supermarket Piotr i Paweł, którego lokal zajmuje przeszło 1.000 m2 powierzchni. Jest to jedyna placówka tego supermarketu w Zielonej Górze. W grudniu 2015 r. do grona najemców dołączyła sieciowa marka KiK.

Sklep KiK oraz supermarket Piotr i Paweł cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – także dlatego, że to jedyne sklepy tych marek w mieście. Bardzo dobra lokalizacja oraz szeroki wachlarz produktów sprawiają, że coraz więcej klientów jest zadowolonych z zakupów w naszym Parku – mówi Anna Witkowska-Długosz, menedżer parku handlowego Grona Park.

Komercjalizacja biurowca jest bardzo sprawna, o czym świadczy fakt, iż obiekt jest już wynajęty 100 proc. Świetna lokalizacja przy al. Zjednoczenia, widoczność biurowca od ronda PCK oraz wysoki standard wykończenia pomieszczeń zachęcił lokalnych najemców o uznanej pozycji nie tylko w regionie ale i w Polsce do wynajęcia powierzchni biurowej w Grona Par. najemcami w Grona Park są m.in. firma Multisoft S.A. oraz Słoneczko Sp. z o.o.

Obecnie prowadzimy negocjacje zarówno z sieciowymi markami, jak i lokalnymi najemcami. Naszym celem jest dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów. Już niebawem poinformujemy Państwa o kolejnych najemcach, którzy dołączyli do naszego Grona Park – zapewnia Witkowska-Długosz.