DODAJ

Osiedle Green Home w Zielonej Górze poszerzy się

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Osiedle Green Home w
Kajtman
2018-01-24 15:56:30
Green Home – Kontynuacja – to kompleks nowoczesnego osiedla dewelopera Ekonbud-Fadom, w ramach którego powstaną dwa budynki. Ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się łącznie o 64 mieszkań, komórkami lokatorskimi przypisane do każdego lokalu oraz podziemną halą garażową. Planowany termin realizacji inwestycji to koniec listopada 2018 roku.

Osiedle Green Home – Kontynuacja to kompleks mieszkaniowy znajdujący się w pobliżu Szosy Kisielińskiej, przy ul. Suwalskiej w Zielonej Góry. Inwestycja to zespół nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Aktualnie deweloper w sprzedaży posiada dwa budynki (nr 11 i 13), w których zostaną zaaranżowane 64 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Co istotne, każdy będzie  wyposażony w windę, pomieszczenia gospodarcze, a pomiędzy nimi powstanie podziemna hala garażowa z dodatkowymi 46 garażami. 

W nowym etapie budowy osiedla Green Home dostępne są mieszkania dwu- i trzypokojowe. Część lokali będzie wyposażona w oddzielną kuchnię. – Różnorodność mieszkań pozwali naszym Klientom idealnie dostosować lokal do stylu życia i potrzeb – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Każdy z budynków będzie posiadać po 32 mieszkań o powierzchni od 43 do 67 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 3 950 zł/mkw. Aktualnie generalny wykonawca zajmuje się pracami ziemnymi. – Przykrywane są stropy i ściany piwnic – dodaje Izabela Woźnica-Letka.

Osiedle Green Home wyróżnia dogodne położenie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Inwestycja położona jest w malowniczej okolicy, otoczona lasami, które dają mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu zarówno dla aktywnych, jak i lubiących odpocząć w otoczeniu natury. Ponadto dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta zapewnia szybki dojazd do pracy czy na zakupy do centrów handlowych. 

Źródło: materiały prasowe