Osiedle na Bagnówce wciąż rośnie

Osiedle na Bagnówce wciąż rośnie

Białystok
publicum
REKLAMA
Eko-Osiedle to innowacyjny w skali województwa podlaskiego projekt, w ramach którego wybudowano do tej pory ponad 150 mieszkań w zabudowie szeregowej. Niebawem do grona mieszkańców Bagnówki dołączą kolejne rodziny, bowiem w lutym developer zapowiedział zakończenie kolejnego etapu inwestycji.
Z uwagi na swoją specyfikę budynki mieszkalne, które powstają w ramach Eko-Osiedla, od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż w unikalny sposób łączą one w sobie zalety zarówno domu jednorodzinnego, jak i mieszkania w bloku. Ich twórca, firma Eko-System, jeszcze w tym miesiącu zakończy budowę kolejnych mieszkań w szeregówkach zlokalizowanych na Bagnówce w Białymstoku.
– W ramach obecnego etapu, w budynkach określanych jako Onyks 1 i Opal 1 łącznie powstało 40 dwupoziomowych mieszkań o powierzchni od 50 do 61 m2. Do każdego z nich przynależy miejsce parkingowe oraz ogródek o wielkości 30-250 m2 – wyjaśnia Dorota Trochimowicz, przedstawiciel firmy Eko-System.
Co istotne, mimo zabudowy szeregowej nie ma tu mowy o jednakowych, sztampowych rozwiązaniach dotyczących rozkładu pomieszczeń. Te bowiem, oczywiście nieodpłatnie, przygotowywane są przez Eko-System według indywidualnych preferencji klienta. Firma przekazuje mieszkanie w stanie developerskim. A przysłowiową „wisienkę na torcie”, w tym wypadku stanowi możliwość zainstalowania kominka.
REKLAMA
To, co wyróżnia Eko-Osiedle to także atrakcyjna lokalizacja. Z jednej bowiem strony cisza i spokój wynikająca z położenia z dala od zgiełku miasta, z drugiej zaś nowe szlaki komunikacyjne zapewniające dogodny dojazd do centrum.
- Oprócz sklepu spożywczego, w bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się także szkoła podstawowa. W niedalekiej przyszłości planowane jest również stworzenie siłowni na świeżym powietrzu – opisuje Dorota Trochimowicz.
Mimo, iż budowa Onyks 1 i Opal 1 dopiero się kończy, ponad 1/5 mieszkań tworzonych w ramach tego etapu zostało już sprzedanych. Część z pozostałych można nabyć korzystając z programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA