Siódmy etap Doliny Cisów pod Białymstokiem w budowieźródło: Materiały inwestora

Siódmy etap Doliny Cisów pod Białymstokiem w budowie

podlaskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Białostocki deweloper rozpoczął przedostatni etap inwestycji na terenie gminy Wasilków.
Znajdujące się tuż przy administracyjnej granicy miasta Białystok osiedle Dolina Cisów składa się z czteropiętrowych budynków mieszkalnych, które swoim wyglądem nawiązują do miejskich kamieniczek. Inwestycja została podzielona na osiem etapów. W ramach siódmego etapu, którego zakończenie ma nastąpić w grudniu 2020 roku, powstaną trzy nowe budynki. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości, a na klatkach schodowych pojawią się naturalne kamienne okładziny.
Dolina Cisów to na chwilę obecną jedna z najlepiej sprzedających się inwestycji naszej firmy – przyznaje Antoni Piekut, prezes zarządu Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. – Wyróżniają ją przyjazna mieszkańcom zabudowa, kameralne położenie oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Białegostoku. Osiedle znajduje się w zielonej okolicy, w dolinie rzeki Supraśl. Projektując Dolinę Cisów położyliśmy duży nacisk na komfort życia mieszkańców – każdy budynek mieszkalny został wyposażony w windy, wszystkie posiadają też garaże podziemne. W cenie mieszkania kupujący otrzymuje komórkę lokatorską. Chciałbym też podkreślić, że nazwa inwestycji nie jest przypadkowa – na osiedlu zasadziliśmy 3,2 tys. cisów i 12 tys. sadzonek tulipanów, na bieżąco dbamy też o zieleń – dodaje.
REKLAMA
Elementem wyróżniającym Dolinę Cisów spośród innych osiedli jest również rozbudowana infrastruktura. Na osiedlu funkcjonują dwa sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostaje również bezpłatny, ogólnodostępny parking
Yuniversal Podlaski to firma deweloperska działająca na rynku od 2005 r. Jej założycielem jest Antoni Piekut, współwłaściciel działającej w tej samej branży od 1991 roku spółki Wersal Podlaski. Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana do klientów indywidualnych i obejmuje budynki wielorodzinne (mieszkania i apartamenty o podwyższonym standardzie), domy wolnostojące, bliźniacze i szeregowe oraz lokale użytkowe. Jako deweloper firma zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji na terenie całej Polski. Obecnie prowadzi działalność w Białymstoku oraz – jako spółka Yuniversal Development – w Warszawie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA