Ruszyła sprzedaż Starołęckiej Doliny IIźródło: Materiały inwestora

Ruszyła sprzedaż Starołęckiej Doliny II

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Budnex wprowadziła do sprzedaży drugi etap swojej poznańskiej inwestycji. W ramach Starołęckiej Doliny II przy ul. Śliskiej powstanie 88 mieszkań. Nowy budynek zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2019 roku.
Inwestycja powstaje na poznańskiej Starołęce. Wprowadzony do sprzedaży budynek to kolejny etap dużego projektu deweloperskiego, który zakłada wybudowanie w tym miejscu blisko 350 mieszkań. Prace przy realizacji inwestycji już trwają. – Obecnie wykonywane są już stropy nad kondygnacją garaży. Do końca roku powinniśmy także skończyć kondygnację parteru – mówi Damian Mirek, kierownik sprzedaży Budnex w Poznaniu. – Budynek już wyrósł z ziemi więc to świetny moment, by wprowadzić inwestycję do oferty. Na tym etapie klienci widzą zarys budynku, w którym znajdą się ich przyszłe mieszkania – dodaje. 
Drugi etap Starołęckiej Doliny architektonicznie będzie zbliżony do znajdujących się po sąsiedzku budynków z pierwszego etapu. W przypominającym kształtem literę L obiekcie, o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 kondygnacji powstanie 88 mieszkań. Wśród nich dostępne będą lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 33 do 76 mkw. Mieszkanie w tej lokalizacji można nabyć już do 5 800 zł brutto za mkw. Tak jak w poprzednich inwestycjach firmy Budnex, tak i tu jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania. Nawet stumetrowe. Warto w tym miejscu dodać, że do wszystkich, nawet tych najmniejszych lokali przynależeć będą balkony. Sam budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy, a także instalację domofonową, internetową i telewizyjną. Ponadto w przyziemiu inwestycji powstanie 25 indywidualnych garaży.
To na co zawsze zwracają uwagę kupujący nowe mieszkanie, to infrastruktura komunikacyjna. W tym przypadku warto zauważyć, że w sąsiedztwie Starołęckiej Doliny ma powstać nowa linia tramwajowa od Ronda Żegrze do planowanej pętli przy ul. Falistej. Pierwszy z etapów tej sporej inwestycji rozpoczął się już w październiku. To prace związane z rozbudową ulicy Unii Lubelskiej na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo-autobusowej do połączenia z istniejącym układem drogowym. Docelowo w sąsiedztwie przystanków i pętli mają powstać również parkingi rowerowe typu Bike&Ride. Cały projekt będzie realizowany w kilku etapach, a jego zakończenie przewidziane jest na 2022 r. 
REKLAMA
Dodatkowo przyszłych mieszkańców Strołęckiej Doliny jak i pobliskiego osiedla domów jednorodzinnych powinien zainteresować fakt, że firma Budnex w ramach budowy osiedla zmodernizuje drogę dojazdową do inwestycji od strony ul. Maya.  
Zainteresowani mieszkaniami, które jeszcze w tym roku będą gotowe do odbioru, powinni zainteresować się lokalami z pierwszego etapu inwestycji. W ofercie dewelopera nadal są mieszkania o powierzchni od 35,5 do 72,5 mkw.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA