5
102
14
REKLAMA

Artykuły o Bohema – Strefa Praga

OKAM z finalną wizją Warzelni w kompleksie Bohema – Strefa Praga w Warszawie [WIZUALIZACJE]
OKAM, przy wsparciu pracowni architektonicznej KALLAN, stworzył finalną wizję rewitalizacji Warzelni w inwestycji BOHEMA – Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej na Pradze Północ. Pod koniec ub.r. deweloper uzyskał prawomocne pozwolenie na prace budowlane.
OKAM otrzymał prawomocne pozwolenie na rewitalizację Warzelni w BOHEMIE – Strefa Praga
OKAM otrzymał prawomocne pozwolenie na rewitalizację Warzelni w BOHEMIE – Strefa Praga, co daje zielone światło dla kontynuacji rewitalizacji pofabrycznych terenów na warszawskiej Pradze Północ. W ramach etapu B inwestycji, na działce o powierzchni ponad 3000 mkw. powstanie prawie 70 loftów w oryginalnym historycznym, ponad 120-letnim budynku, co jest ewenementem na rodzimym rynku. Apartamenty będą charakteryzować się ponadprzeciętną wysokością, osiągającą prawie 3,5 metra. Zakończenie prac rewitalizacyjnych i oddanie Warzelni do użytkowania planowane jest na II kwartał 2025 roku.
Okam kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Aktualnie trwają prace w etapie B związane z renowacją obiektów wokół głównego placu: Glicerynownia, Kotłownia wraz z przestrzenią wokół zabytkowego, historycznego Komina. W jego otoczeniu powstanie zielony obszar z: hamakami, leżakami i częścią rekreacyjną dla dzieci.
Kompleks Bohema Strefa Praga w Warszawie zostanie rozbudowany [WIZUALIZACJE]
OKAM otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę następnych budynków w ramach inwestycji Bohema Strefa Praga oraz pozwolenie na rewitalizację historycznych budynków w etapach D i E. W ten sposób deweloper zamknie całość projektu od strony stacji metra Szwedzka.
[Warszawa] BOHEMA wprowadzi nowe życie na Nowej Pradze w Warszawie
Realizowana przy ulicy Szwedzkiej 20 kompleks wielofunkcyjny BOHEMA – Strefa Praga, której inwestore...
REKLAMA