REKLAMA

Opinie o Centrum Biznesu Grafit (173)

Napisz komentarz
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
R77
Wrocławska Miejska Biblioteka Publiczna Grafit znalazła się w zestawieniu obok m.in. Stacji Kultury w Rumi (woj. pomorskie), Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, czy Sopoteki. Eksperci portalu culture.pl zauważyli także dolnośląską Bibliotekę w Czarnym Borze.
http://www.wroclaw.pl/biblioteka-grafit-jedna-z-najpiekniejszych-w-polsce
Orzech
Zakończyły się już prace przy budowie parkingu przy Centrum Biznesu Grafit. Kierowcy mogą tam korzystać z ponad 100 miejsc postojowych.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,parking-przy-graficie-gotowy-zmiesci-sie-tam-ponad-setka-aut--foto-,wia5-3266-28260.html
Orzech
Przynajmniej będzie częściowo zagospodarowany parter :)
R77
Pod koniec stycznia wykonawca wrócił na budowę parkingu przy hali Grafit. - W najbliższych planach jest m.in. dokończenie prac przy wykopach i odwodnieniu oraz rozpoczęcie budowy oświetlenia. Parking powinien być gotowy wiosną - zapowiadają urzędnicy.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,wczesniej-byl-niewypal-teraz-przy-nowoczesnym-obiekcie-buduja-parking,wia5-3266-27439.html
Orzech
W czwartek wykonawca wrócił na budowę parkingu przy hali Grafit. - W najbliższych planach ma m.in. dokończenie prac przy wykopach i odwodnieniu oraz rozpoczęcie budowy oświetlenia. Parking powinien być gotowy wiosną - zapowiadają urzędnicy.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,wznowili-budowe-parkingu-przy-graficie-obiekt-bedzie-gotowy-wiosna,wia5-3266-27439.html
Orzech
Trwa budowa parkingu w okolicach Centrum Biznesu Grafit, na którym będzie mogło zaparkować ponad 100 aut. Inwestycja miała zakończyć się w listopadzie, lecz ten termin nie zostanie dotrzymany. - Można wręcz powiedzieć, że jest to dość pechowa budowa - tłumaczą w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,pechowa-budowa-parkingu-przy-graficie-kradzione-auto-niewybuchy-kable-z-pradem-,wia5-3266-25543.html
Orzech
Urzędnicy podpisali umowę z firmą, która wybuduje nowy parking terenowy przy Centrum Biznesu Grafit. Inwestycję za nieco ponad 608 tys. złotych zrealizuje firma KRIBUD z Ząbkowic Śląskich. Zmieści się tam ponad sto samochodów, a wszystkie prace potrwają do końca listopada.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,zbuduja-nowy-parking-przy-graficie-na-ponad-sto-samochodow-umowa-podpisana,wia5-3266-25543.html
Orzech
Zbudują nowy parking przy Graficie na ponad sto samochodów. Za ile?
Wiemy, kto wybuduje nowy parking terenowy przy Centrum Biznesu Grafit. Inwestycję za nieco ponad 608 tys. złotych zrealizuje firma KRIBUD z Ząbkowic Śląskich. Zmieści się tam ponad sto samochodów, a wszystkie prace potrwają do końca listopada.
http://tuwroclaw.com/wiadomosci,zbuduja-nowy-parking-przy-graficie-na-ponad-sto-samochodow-za-ile-,wia5-3266-25543.html
Orzech
Orzech
Do tej biblioteki nie zadzwonisz. Głuchy telefon w Hali Grafit

Czytelnicy już od trzech tygodni mogą korzystać z nowej biblioteki miejskiej przy ul. Namysłowskiej. Niestety choć biblioteki złożyły wniosek o przeniesienie numerów telefonów z przeniesionych tam filii, telefon nie odpowiada.

Więcej: http://www.prw.pl/articles/view/41810/G ... -Wroclawiu
Orzech
Duża galeria zdjęć wnętrz Bibloteki: https://www.flickr.com/photos/lulek/set ... 197328340/
R77
Tonący książki się chwyta? W tym wypadku może tak być! Urzędnicy otworzyli właśnie nową miejską bibliotekę w Hali Grafit. To posunięcie ma pomóc „inwestycji” w generowaniu przychodów większych od kosztów, czyli, mówiąc wprost: od bycia na minusie. Jak na razie, Grafit nie był zbyt trafionym pomysłem urzędników. Teraz jednak jedna miejska instytucja będzie płacić drugiej za wynajem...

http://www.fakt.pl/wroclaw/biblioteka-m ... 32358.html
Orzech
Otworzyli bibliotekę w Graficie. Zamiast stoisk kupieckich na parterze, są tam książki i multimedia

Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,otw ... 22511.html
REKLAMA