REKLAMA

Opinie o Centrum handlowe Bonarka City Center (53)

Napisz komentarz
Damian Daraż
1.12.2019
Damian Daraż
24.08.2019
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Kraków] Centrum handlowe "Bonarka City Center" [Kraków] Bonarka City Center sprzedana
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Kraków] Centrum handlowe "Bonarka City Center" [Kraków] Bonarka oficjalnie zmienia właściciela
Kajtman
Marek Miśta
Architektonicznie i wykończeniowo Bonarka prezentuje się super. Różnorodność sklepów też daje powód do zadowolenia. 
Damian Daraż
Nowy artykuł dotyczący [Kraków] Centrum handlowe "Bonarka City Center" [Kraków] Po dowód osobisty do galerii (ZDJĘCIA)
Kajtman
Bonarka City Center utrzymuje wzrosty odwiedzalności. W pierwszym półroczu 2015 roku Bonarka powitała o 10 proc. więcej klientów niż w roku ubiegłym, przy czym czerwiec przyniósł absolutnie rekordowy wynik - 14-procentowy wzrost rdr.

- Źródła naszego sukcesu upatrujemy przede wszystkim w postawie „podążania za klientem”. Zarówno w relacjach B2C, jak i B2B staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych partnerów i elastycznie na nie reagować. Klienci widzą i czują, że centrum zmienia się w odpowiedzi na ich ewoluujące preferencje.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Pod koniec kwietnia w Bonarka City Center pojawi się salon marki Change Lingerie. Lokal o powierzchni ponad 70 mkw., zlokalizowany jest na poziomie +1.

Change to duńska sieć sklepów z bielizną z ponad 180 sklepami w 11 krajach Europy, Ameryki Północnej i na Bliskim Wschodzie. W Polsce marka jest obecna od 2011 roku, a obecnie powiększa swoją sieć o 30 salonów na terenie całego kraju.

pokaz-artykul.png
Orzech
TriGranit o dalszych inwestycjach w Polsce

Budowa nowego centrum handlowego oraz realizacja kolejnych sześciu biurowców w Krakowie to najważniejsze inwestycje, jakie planuje firma TriGranit Development. O szczegółach dalszej ekspansji w Polsce opowiada Tomasz Lisiecki, prezes zarządu spółki.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 34692.html
Kajtman
Firma TriGranit uzyskała od konsorcjum ING Bank Śląski S.A. oraz ING Bank N.V. kredyt na łączną kwotę 193 mln euro. Fundusze pozwolą na refinansowanie krakowskiego projektu Bonarka City Center.

Umowa została podpisana 27 lutego br.

Bonarka City Center to centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

pokaz-artykul.png
Orzech
Bank Śląski oraz ING Bank wyłożyły wspólnie 193 mln euro na refinansowanie centrum handlowego Bonarka City Center w Krakowie. Umowa kredytowa została podpisana 27 lutego.

Więcej: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=1 ... ie-bonarki
Kajtman
Do grona najemców Bonarka City Center dołączył salon z obuwiem sportowym New Balance, o powierzchni 126 mkw.

New Balance to amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania.

Nowy salon New Balance działa w Bonarce od 28 lutego, na poziomie 1.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Swatch otworzył nowy salon w Bonarka City Center. Sklep o powierzchni 65 mkw. mieści się na poziomie 0 galerii.

The Swatch Group Ltd., jest jednym z największych światowych producentów zegarków szwajcarskich, przedstawicielem na rynku polskim takich marek jak: Omega, Rado, Longines, Tissot, Certina, CK, Swatch oraz Flik Flak.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Bonarka City Center wkracza w nowy rok z doskonałymi wynikami działalności. W 2014 centrum odwiedziło niemal 14 milionów klientów, a obroty najemców średnio wzrosły o ponad 11 proc. rok do roku.

Każdego miesiąca 2014 roku Bonarkę City Center odwiedzało ponad milion osób. Wzrost footfallu w ujęciu rocznym wyniósł blisko 4,5 proc. a globalny, roczny wzrost obrotów najemców średnio wyniósł aż 11 proc. Miesiącami o rekordowych wynikach na tle roku były sierpień, październik i grudzień.

pokaz-artykul.png
Orzech
Media Expert wchodzi do Bonarki

Bonarka City Center i Media Expert podpisały umowę najmu lokalu o powierzchni ponad 600 mkw. Nowy salon mieścić się będzie na poziomie +1, a jego otwarcie planowane jest w grudniu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 30414.html
Orzech
Rekordowe wakacje w Bonarka City Center

Odwiedzalność Bonarka City Center utrzymuje trend wzrostowy. Lipiec i sierpień 2014 roku były pod tym względem rekordowymi miesiącami. W wakacje centrum odwiedziło ponad 2,3 miliona Klientów.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 29268.html
Orzech
Nowy najemca w Bonarka City Center

13. czerwca w Bonarka City Center otwarto salonik Lotto. Totalizator Sportowy podpisał z centrum umowę najmu lokalu o powierzchni 28 mkw. na poziomie 0 galerii.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 27138.html
Orzech
Celio wkracza do Krakowa

Do grona najemców krakowskiego centrum handlowego Bonarka City Center dołączyła marka Celio.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 26153.html
Orzech
Ecco wraca do Bonarka City Center

Bonarka City Center prowadzi obecnie bardzo aktywną rekomercjalizację. Wśród nowo przybyłych marek jest także Ecco, powracające ze swoim salonem do Bonarki po niecałym pół roku nieobecności. Nowy salon Ecco w Bonarka City Center o powierzchni ponad 100 mkw. mieści się na poziomie +1.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... ity-Center
REKLAMA