Centrum Monitorowania Jakości nowym najemcą biurowca Epol Office w KrakowieMateriały prasowe

Centrum Monitorowania Jakości nowym najemcą biurowca Epol Office w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Centrum Monitorowania Jakości, jednostka należąca do Ministerstwa Zdrowia, została nowym najemcą biurowca Epol Office w Krakowie. W procesie Wynajmującego, spółkę Epol Holding, reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, Najemcę agencja Walter Herz.

Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia jest jednostką Ministerstwa Zdrowia, mającą na celu inspirowanie oraz wspieranie działań zmierzających do poprawy jakości usług medycznych, ocenę czynników mających wpływ na poziom świadczeń zdrowotnych, a także ocenę wskaźników obrazujących poziom rezultatów świadczeniodawców. Działa na rzecz bezpieczeństwa pacjentów.

– Szukając nowej siedziby dla naszej organizacji bardzo ważnym elementem było to, aby stworzyć dobre warunki pracy dla naszego zespołu. Jakość tworzą ludzie, dlatego zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym nasi współpracownicy będą czuli się dobrze. Miejsca, które będzie dostosowane do naszych aktualnych potrzeb z uwzględnieniem opcji dalszego rozwoju. Budynek jest dobrze skomunikowany, a także spełniał nasze oczekiwania dotyczące aranżacji i wykończenia. Dzięki owocnym rozmowom z EPOL Holding oraz wsparciem ze strony Walter Herz zrealizowaliśmy nasz plan. Budynek ma status A-klasowego, a to z pewnością przyczynia się do zapewnienia komfortowych warunków pracy, a w konsekwencji jej efektywności – podkreśla Michał Bedlicki, p.o. dyrektora CMJ.

– Najemca powierzył nam przeprowadzenie kompleksowego procesu relokacji swojej siedziby, w tym negocjacji finansowych, prawnych oraz technicznych. W całym procesie bardzo istotna była dogłębna i szeroka analiza dostępnych opcji biurowych w Krakowie. Budynek Epol Office jest dobrze skomunikowany i zlokalizowany w technologicznym centrum Krakowa oraz posiada atrakcyjną ilość miejsc parkingowych, te wszystkie aspekty miały duże znaczenie dla naszego Klienta – Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – mówi Kamil Kowalewski, Senior Negotiator z Walter Herz. – Dodatkowo cieszy nas fakt, że instytucje Państwowe częściej decydują się na coraz bardziej nowoczesne powierzchnie biurowe, wysoki standard bezpieczeństwa oraz komfortu pracy – dodaje Kamil Kowalewski.

Materiały prasowe
REKLAMA

Epol Office jest czterokondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 mkw. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt zlokalizowany w Krakowie przy ul. Bobrzyńskiego 12, w sercu krakowskiej "Doliny Krzemowej". Umiejscowienie biurowca gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum miasta jak i autostrady oraz lotniska. Doskonale skomunikowana lokalizacja (przystanek tramwajowy przed samym biurowcem, ścieżka rowerowa oraz położenie przy jednej z głównych krakowskich arterii) gwarantuje łatwy dostęp dla pracowników oraz partnerów biznesowych najemców. Po drugiej stronie ulicy Bobrzyńskiego znajduje się jedno największych i najnowszych osiedli mieszkaniowych, stanowiące komfortowe miejsce do zamieszkania.

Epol Holding Sp. z o.o. to spółka zajmująca się między innymi administrowaniem i wynajmem powierzchni biurowych, usługowych i apartamentów mieszkalnych oraz prowadzeniem działalności deweloperskiej.

– Epol Office jest projektem oferującym powierzchnie biurowe o wysokim standardzie. Staramy się aby nasze podejście do współpracy z najemcami, jak i zarządzania budynkiem było na jak najwyższym poziomie. Centrum Monitorowania Jakości dołącza do grona naszych najemców, co niezmiernie nas cieszy. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego obiektu– dodaje Aneta Kmiecik, Kierownik oddziału Kraków w Epol Holding.

– Epol Office to doskonale skomunikowany obiekt biurowy w sercu krakowskiej Doliny Krzemowej. Nie dziwi więc fakt dużego zainteresowania tym projektem. Cieszę się z zakończonego procesu, a wszystkim jego stronom serdecznie gratuluję – podsumowuje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA