DB Logistic stawia na GliwiceSEGRO

DB Logistic stawia na Gliwice

REKLAMA

SEGRO, wiodący właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, podpisał z DB Logistic umowę rozszerzającą wieloletnią współpracę obu firm w strategicznej dla klienta lokalizacji na Śląsku.

DB Logistic, firma oferująca usługi z zakresu transportu, spedycji, magazynowania oraz optymalizacji łańcucha dostaw i gospodarki magazynowej, od 2018 roku wynajmuje przestrzeń magazynową w SEGRO Logistics Park Gliwice. W ramach umowy spółka właśnie zdecydowała się przedłużyć najem i powiększyć tę powierzchnię o jedną trzecią, aby korzystać łącznie z blisko 5 000 mkw.

Dzięki strategicznej, wpisującej się w potrzeby klienta lokalizacji, SEGRO Logistics Park Gliwice zapewnia DB Logistic możliwość korzystania z rozbudowanej infrastruktury w regionie Śląska oraz dogodne połączenia we wszystkich kierunkach. Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi krajowej nr 88 oraz w pobliżu skrzyżowania z autostradą A1. Warto wspomnieć, że dodatkowym atutem tej lokalizacji dla klientów SEGRO działających w innych branżach jest bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach.

Joanna Janiszewska, Director, Silesia, SEGRO komentuje:

– „Przedłużenie i rozszerzenie umowy z wieloletnim klientem pokazuje, jak wspieranie potrzeb naszych partnerów biznesowych owocuje najwyższym zaufaniem. SEGRO Logistics Park Gliwice ma wiele atutów docenianych przez branżę logistyczną, a największym z nich jest atrakcyjna lokalizacja na mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Jego położenie ułatwia również realizację operacji logistycznych dla rynków Europy Zachodniej i Południowej, co było niezwykle istotne dla DB Logistic”.

REKLAMA

Daniel Bartosz, Dyrektor Zarządzający, DB Logistic mówi:

– „Jako kompleksowy operator logistyczny docieramy przede wszystkim do odbiorców w Niemczech i w Czechach, a także tych we Francji, Belgii, Holandii i na Słowacji, dlatego niezwykle cenimy lokalizację SEGRO Logistics Park Gliwice. Co więcej, z SEGRO łączą nas podobne wartości – troska o zrównoważony rozwój oraz odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Wierzymy, że jest to klucz do udanej współpracy, która, jak widać na naszym przykładzie, może trwać wiele lat”.

SEGRO

Atutem wszystkich parków magazynowych SEGRO są rozwiązania gwarantujące zrównoważony rozwój. Spółka od lat realizuje projekty w ramach programu Odpowiedzialne SEGRO, którego trzy filary zakładają: wspieranie niskoemisyjnego rozwoju, inwestowanie w lokalne społeczności i środowisko naturalne oraz rozwijanie talentów. Do innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych w SEGRO Logistics Park Gliwice należą m.in. stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy oświetlenie LED sterowane systemem DALI.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA