Firma Ammega Poland wynajęła ostatnią wolną powierzchnię magazynową w DL Invest Park Czechowice-DziedziceMateriały prasowe

Firma Ammega Poland wynajęła ostatnią wolną powierzchnię magazynową w DL Invest Park Czechowice-Dziedzice

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Ammega Poland wynajęła ostatnią wolną powierzchnię w DL Invest Park Czechowice-Dziedzice. Magazyn znajduje się w pobliżu dróg ekspresowych S1 i S52. W zasięgu 30 minut jazdy znajdują się między innymi Cieszyn i Bielsko-Biała. W samych Czechowicach-Dziedzicach mieszka ponad 35 tys. osób.

– Wynajem powierzchni przez uznaną firmę Ammega Poland w DL Invest Park Czechowice to poświadczenie wysokiej jakości naszego projektu oraz jego korzystnej lokalizacji. Przez Śląsk przebiegają najważniejsze szlaki komunikacyjne w tej części Europy. Region ten może poszczycić się również najlepiej rozwiniętą siecią dróg w Polsce, a także dobrze rozwiniętą siecią połączeń kolejowych. Jest to między innymi zasługą dużego stopnia zaludnienia Śląska, a to ułatwia zatrudnianie wykwalifikowanej kadry pracowniczej – podkreśla Wirginia Leszczyńska, COO w DL Invest Group odpowiedzialna za rozwój firmy na rynku magazynowym i logistycznym.

– Śląsk cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów, co potwierdzają między innymi wyniki osiągane przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, która od lat jest jedną z najlepszych stref w Europie według prestiżowego rankingu FDI Business Financial Times – dodaje Wirginia Leszczyńska.

– Wszystkie nieruchomości realizowane przez DL Invest Group na terenie Polski powstają z myślą o długoterminowym dostarczaniu wartości naszym najemcom. Stawiamy na model, w którym zrealizowane przez nas projekty pozostają w naszym portfolio. Z tego tytułu szczególną wagę przykładamy do jakości nieruchomości oraz jakości późniejszego nimi zarządzania, aby najemcy chcieli z nami pozostać i rozwijać się wraz ze wzrostem ich biznesu. Realizując projekty komercyjne w większości lokalizacji zabezpieczamy dodatkowe działki, aby możliwa była na ich terenie realizacja kolejnych nieruchomości wraz ze wzrostem zapotrzebowania na powierzchnie ze strony najemców – mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group.

REKLAMA

– Nieruchomości magazynowe to połowa naszego portfolio wartego obecnie ponad 1,8 miliarda złotych. Między innymi z tego tytułu cieszy nas wybór naszych nieruchomości przez firmy będące jednymi z wiodących na świecie spółek na swoich rynkach. To podkreśla jakość, którą dostarczamy naszym najemcom i gwarantuje naszym biznesowym partnerom stabilność funkcjonowania w możliwie najwyższej jakości przestrzeniach komercyjnych – podsumowuje Dominik Leszczyński.

Materiały prasowe

DL Invest Park Czechowice-Dziedzice ma około 20 tys. mkw. powierzchni, która po transakcji z Ammegą jest w pełni wynajęta.

DL Invest Group dostarcza na polski rynek powierzchnie w postaci wielkopowierzchniowych magazynów, magazynów ostatniej mili i obiektów specjalistycznych na zamówienie najemcy. Wszystkie projekty realizowane przez grupę, łącznie z nieruchomościami biurowymi, podlegają certyfikacji w systemie BREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA